Interiérové
Interiérové

Interiérové nápady

Hledáte atraktivní praktické interiérové nápady na zařízení svého domova, který si sami vytvoříte? Abychom odpověděli na tyto a další otázky týkající se interiérového designu, vyvinuli naši odborníci ve společnosti Westwing veškeré úsilí, aby zajistili, že najdete inspiraci a praktické tipy, které ve vašem domě vytvoří jedinečnou atmosféru.

Interiérové nápady na zařízení jakékoli místnosti 

Každý projekt interiérového designu obvykle začíná konceptem dané místnosti. Vždy byste však měli vzít v úvahu relevantní faktory pro danou místnost.

Nejdůležitější místností v interiéru je samozřejmě ložnice. Zde nabíjíme energii na další den, takže vytvoření útulného interiéru je vysokou prioritou!

V obývacím pokoji trávíte čas odpočinkem po práci nebo pozváním své rodiny a přátel na různé akce nebo oslavy. Nejdůležitějším vybavením v této místnosti je proto pohodlná pohovka a TV. Náš průvodce zařízením obývacího pokoje vám ukáže, jaké prvky byste měli přidat, aby se Váš obývací pokoj stal vaším oblíbeným pokojem.

Při výběru nábytku nebo dekorací do kuchyně a jídelny byste měli vzít v úvahu nejen praktičnost zařízení, ale také jejich styl. Kdo nemá rád velký stůl, do kterého se vejdou naši blízcí na rodinnou večeři nebo kuchyňská deska, která se snadno udržuje v čistotě?

Při výběru správného vybavení vašeho domu nebo bytu hrají mimořádnou roli také naše požadavky na vaše vlastní čtyři úhly. Chcete elegantně zařídit svůj půdní byt? Nebo možná chcete vytvořit útulný byt ve skandinávském stylu? Pronajímáte si garsonku, ale hledáte triky, jak ji opticky zvětšit? Jak víte, každý dům má jiné požadavky a potřeby. Abychom našli odpovědi na tyto a podobné otázky, vytvořili jsme průvodce ke každé nepříjemné otázce týkající se interiérového designu. Čekáte společně nový přírůstek do rodiny a nevíte si rady, jak zařídit dětský pokoj? Podívejte se na naše tipy a nápady, které vám pomohou vytvořit si svůj vlastní vysněný domov.

Jak správně vnímat paletu barev?

V naší sérii článků o teorii barev najdete odpovědi na vaše otázky. Jak daná barva v místnosti ovlivní vaši náladu a atmosféru vašeho pokoje? Jak navzájem kombinovat barvy? Které barvy vyhovují danému stylu uspořádání? Při výběru barvy buďte odvážní!

Nejoblíbenější styly interiérového designu

Při renovaci každého pokoje také stojí za zvážení, který styl nejlépe vyhovuje našemu vkusu a životnímu stylu. Každý styl interiérového designu má své vlastní charakteristické a charakteristické rysy.

Nezáleží na tom, zda jste se rozhodli pro módní skandinávský styl nebo odvážný boho styl, naši stylisté pro vás připravili rady ohledně úpravy interiéru a povrchové úpravy. Díky řadě tipů a triků najdete něco pro sebe a objevíte nové, efektivní dekorace.

Interiérové
Zařízení kuchyně

Vyšperkujte si svou kuchyň, aby vypadala jako od profesionálů, ale uvaří v ní i začátečník.