Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!
Nikol Trojanova 12

Měli jsme možnost navštívit českou blogerku Nikol Trojanovou, která se raduje ze svého nově zařízeného bytu v centru Prahy. Podívejte se s námi, čím si jej vyzdobila a bez kterých prvků se za žádnou cenu neobejde.

Co Nikol skutečně inspiruje?

Inspiraci pro zařizování svého příbytku čerpá z fotek na různých sociálních sítích, v časopisech a také na stránce Westwing. Jak ale sama říká, nápady na aranžování člověk nehledá až ve chvíli, kdy si musí zařídit byt. Vše přichází postupně.

Myslím, že vzhledem k tomu, kolik je kolem nás možností, jak si přizpůsobit interiér svým požadavkům, si představu o svém bydlení formujeme dlouhodobě. Tak to bylo i u nás.

Niki miluje polštáře, což se odráží také na aranžování jejího domova.

I když přítel nechápe mou “posedlost” polštářky, já bych jich klidně měla víc.

Odpočinková zóna

Nejoblíbenějším místem v bytě je pro Niki jednoznačně pohovka v obývacím pokoji.

Je opravdu pohodlná a po náročném dni se na ni vždy ráda natáhnu.

Volný čas také ráda tráví v pracovním koutku v ložnici, kde se nachází její ušák na čtení s taburetem, jenž slouží zároveň jako praktický stolek, na němž má vždy po ruce něco dobrého na zub.

Příjemné prostředí

K posílení domácí pohody využívá Nikol Trojanová tlumené osvětlení, které navozuje příjemnou, útulnou atmosféru.

Jakmile se setmí, což teď v zimě bývá už kolem čtvrté, zapalují svíčky a rozsvěcují lampičky. Lehce ozářené přítmí je pro mě jako stvořené.

Kombinace přírody s pohodlím

Ačkoli si Niki zařídila byt v centru města je dá se o malebnou vás u klidu a odpočinku

Při zařizování jsme vsadili na přírodní materiály jako dřevo a kov. Snažili jsme se celý byt udržel v jemných tony s prvky v zelené barvě také jsme věděli, že v ložnici chceme tapetu lesa abychom si blízkost přírody navodili ještě víc

Přírodou si Nikol Trojanová přibližuje také rostlinami a květinami, které se nachází v každé místnosti. Za pozornost jistě stojí balkón na němž ráda draví romantické večeři už teď se nemůžu dočkat až zase přijde jaro a začne jeho zkrášlování

Pěstujeme se na něm také bylinky od máty, přes bazalku, až po kari a také rajčata a papriky. V létě tam máme hotový sad

Nikol Trojanová nám ukázala, jak to má u sebe doma. Pomohla vám naše dnešní inspirace? Využijte bezplatné registrace na serveru Westwing a už nikdy vám neutečou nové články ani naše exkluzivní nabídky.