Pozvěte své přátele a získejte 750 Kč

  • Pošlete svým přátelům odkaz s pozvánkou

  • Po registraci získají kupón na Westwing ve výši 750 Kč

  • Jakmile přátelé nakoupí, získáte kupón na 750 Kč i Vy

Zavřít

Mé uvítací kupony

V současné chvíli bohužel nemáte k dispozici žádné kupóny

Pozvěte své přátele a získejte 750 Kč na nákupy na stránce Westwing Club-Sales nebo westwing Shop

Bohužel, Vaši přátelé se zatím nezaregistrovali na Westwing

Pozvěte své přátele a získejte 750 Kč na nákupy na stránce Westwing Club-Sales nebo westwing Shop

Využít kupóny

Jak mohu pozvat své přátele na Westwing?

Osobní odkaz, pomocí kterého můžete pozvat své přátele, najdete na svém uživatelském účtu v záložce „Odeslat pozvánku“.

Je nějaký limit na počet přátel, které mohu pozvat?

Není! Čím více přátel pozvete, tím více kupónů získáte. Pamatujte: není možné pozvat přátele, kteří bydlí na stejné adrese jako vy.

Kde najdu své kupóny?

Všechny své kupóny najdete na svém uživatelském účtu v záložce „Mé slevové kupóny“.

Jak mohu uplatnit svůj kupón?

Příslušný kupón si vyberete během dokončování nákupu. Můžete ho uplatnit při objednávce s minimální hodnotou dle hodnoty kupónu.

Jak dlouho platí můj kupón?

Poté, co se vaši přátele zaregistrují pomocí odkazu od vás získají kupón v hodnotě 750 Kč a od Westwing navíc získají kupón v hodnotě 750 Kč. Platnost kupónu je 30 dní. Jakmile uskuteční svůj první nákup, získáte kupón v hodnotě 750 Kč i vy. Tento kupón se automaticky připíše na váš účet a bude platný jeden rok.

Mohu využít více kupónů současně?

Bohužel, během jednoho nákupu můžete využít pouze jeden kupón.

Je možné využít kupón na jakýkoli nákup?

Kupón v hodnotě 750 Kč je možné využít pouze na nákup v minimální hodnotě 2 500 Kč.

Jak se dozvím, že moji přátelé přijali pozvánku?

Status Vašich pozvánek můžete sledovat v záložce „Mé kupóny na uvítanou“ v části „Čekající“. Současně od nás poté, co se Vaši přátelé díky Vaší pozvánce zaregistrují na Westwing, dostanete e-mail.

Když pozvete přátele do Westwing, stejně jako Vaši přátelé, získáte i Vy poukaz, který můžete uplatnit při další objednávce. Můžete pozvat pouze ty přátele, kteří ještě nejsou u společnosti Westwing zaregistrováni a jejichž kontaktní údaje se liší od Vašich. V případě, že budou zjištěny shody kontaktních údajů osoby, kterou jste pozvali, a osoby, která pozvání odeslala, má společnost Westwing právo zrušit zadanou objednávku a deaktivovat poskytnuté poukázky. Pro získání poukazu stačí zaslat osobní odkaz (umístěný v záložce "750 Kč pro Vás") s pozvánkou přátelům, které osobně znáte. Jako uživatel můžete odeslat maximálně 10 pozvánek denně. Před odesláním pozvánky třetí osobě si vyžádejte její souhlas. Registrací u společnosti Westwing přijímá pozvaná osoba podmínky společnosti Westwing. Pokud si Váš přítel kliknutím na obdržený odkaz zaregistruje účet u společnosti Westwing, automaticky obdrží poukázku v hodnotě 750 Kč, kterou může použít na objednávku v minimální hodnotě 2 500 Kč. Poukaz bude viditelný v záložce "Mé slevové kupóny" a na úrovni nákupního košíku při dokončení objednávky kliknutím na možnost "Použijte slevový kupón". Platnost poukazu pro pozvaného je 30 dní od okamžiku registrace a vyprší při vrácení výrobků nebo zrušení objednávky. Jakmile Váš přítel uskuteční svůj první nákup a výrobky mu budou doručeny, obdržíte i Vy poukaz Westwing v hodnotě 750 Kč. Pokud poukázka není udělena, znamená to, že v současné době nemáte poukázku k dispozici - pozvaný se zaregistroval jiným způsobem než prostřednictvím odkazu, který jste mu zaslali, možná zrušil objednávku nebo mu výrobky ještě nebyly doručeny. Pozvánkové poukazy Westwing lze použít pouze jednou. Pokud zrušíte nebo vrátíte objednávku, v níž byl poukaz použit, nelze jej znovu uplatnit. Vaše poukázka bude platná po dobu jednoho roku od data vystavení. Pozvánkový poukaz nelze kombinovat s jinými poukazy nebo dárkovými kartami. Poukaz nelze použít na úhradu nákladů na dopravu nebo nákup dárkové karty Westwing. V souladu s bodem 2.3 našich obchodních podmínek jsou uživatelé oprávněni zaregistrovat a provozovat na stránkách Westwing.cz pouze jeden členský účet. Pokud systém zaznamená více registrací, účty budou zablokovány a udělené poukázky deaktivovány. Další informace o poukázkách naleznete v našich obchodních podmínkách: https://www.westwing.cz/i/terms_and_conditions/.