Hledat

Židle

Seřadit
248 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Židle: pohodlné posezení do jídelny nebo kuchyně

Rádi trávíte čas s rodinou u nedělního oběda a diskutujete o uplynulém týdnu? Zvete si partičku přátel na návštěvu a skončíte u jednoho stolu nad zábavnou stolní hrou? Jenže co vás skutečně k posezení u stolu láká? Kvalitní posezení. Jídelní židle by měla být tedy pohodlná. Poskytuje celkový vzhled jídelního setu.

Na Westwing najdete mnoho jednotlivých druhů židlí. Podle materiálu a vzhledu si je pak vyberete jak do jídelny, tak i do ostatních místností. K dispozici je celá škála produktů jenom si vybrat ty pravé.

Židle pro každý styl

Ve chvíli, kdy sháníte židli do venkovské kuchyně na chalupě i do ultramoderní kuchyně u vás doma, je vhodné navštívit Westwing. Tady je skutečně velký výběr židlí do kuchyně všech barev a stylů. Přečtěte si více o jednotlivých stylech zde:

 • Skandinávský styl: Židle se vyznačuje zejména geometrickými tvary, pastelovými barvami a přírodním materiálem.
 • Moderní styl:To jsou židle s čistou linií, elegantním vzhledem, hladkým povrchem. Jsou zhotoveny v jemných barvách a bez zdobení a vyřezávání.
 • Industriální styl:Židle se surovým vzhledem, neopracovanými částmi. Často jsou kovové, nelakované a v antracitové či černé barvě.
 • Retro styl:Na první pohled jde o bláznivé barevné židle. Jsou hravé, s mnoha vzory, barvami, neobvyklých tvarů a s použitím různých kombinací materiálů.
 • Venkovský styl: Tady se hraje hlavně na přírodní materiál, květinové vzory, romantické detaily.
 • Jak správně vybrat jídelní židle online?

  Židle nesmí v žádném obydlí chybět. Je to důležitá součást vybavení kuchyně. Můžete je totiž použít nejen k sezení, ale také místo žebříku, podpěry nebo i jako atypický úložný prostor. Pokud sháníte ty nejlepší kusy, které se budou hodit k celkovému pojetí místnosti, nebojte se online nákupu. Na Westwing je spoustu rad, které vám pomohou se samotným výběrem.

  U online nakupování si musíte dobře přečíst rozměry výrobku a uvědomit si, jakým způsobem se bude židle udržovat. Pokud půjde o čalouněné židle, víte že se bude hůře utírat než čistá hladká židle. Také je třeba myslet u výběru nad barvou. Tady záleží na preferencích. Jsou lidé, co chtějí tón v tónu jako je tomu u zbytku vybavení, i tací kteří se nebojí barevných kombinací. Jak vybrat židli?

  Co vše je nutné řešit u online nákupu židlí:

 • Pohodlnost – Na židli je třeba pohodlně sedět. Takže sedák musí být dost široký na vaše proporce a musíte mít takový počet židlí, aby si posedala celá vaše rodina. Pokud bojujete s místem, můžete zakoupit i lavici.
 • Rozměry – Pořádně si poměřte velikost jídelního stolu a místo kolem něj. Je důležité, aby se židle dala pohodlně zasunout. Klasická výška je 46 cm u židle a 75 cm o stolu. Jiné výšky jsou pak na přání.
 • Vzhled – Měl by korespondovat se vzhledem jídelního stolu. Pokud máte rustikální stůl, asi k němu nepořídíte kovové studené posezení. Kuchyňské židle nesmí nijak překážet a přitahovat pozornost ve špatném slova smyslu.
 • Kupte si kvalitní židle na Westwing

 • U nás máte 100 dní na bezplatné vrácení zboží. Již žádné náklady navíc.
 • S nákupem nad 800 Kč máte od nás dopravu zdarma. Navíc dbáme na rychlé doručení, takže nemusíte dlouho čekat.
 • K výběru nabízíme spoustu známých celosvětových značek.
 • Na Westwing naleznete spousty produktů, které vám pomůžou, aby i váš domov byl krásný na pohled a šťastný uvnitř.