Hledat

Barové židle

Seřadit
67 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Barové židle: vhodné do jídelny nebo kuchyně

Mít doma bar a barové židle jako součást obývacího pokoje nebo jídelny je snem nejednoho člověka. Jde totiž o místo, kde si sednete se svými nejbližšími, nalijete si skleničku kvalitního alkoholu a budete si jej užívat a vychutnávat po douškách, zatímco se budete bavit nebo poslouchat hudbu.

Bar ale můžete využívat i jako přepažení jednotlivých zón v interiéru. Ve vzdušnějších otevřených bytech ho obvykle najdete mezi kuchyní a obývacím pokojem nebo kuchyní a jídelnou. K baru si tak můžete sednout i ve chvíli, kdy si povídáte s někým, kdo zrovna vaří v kuchyni. Využití baru jako dalšího servírovacího prostoru je na místě stejně tak, jako dát si u baru rychlou snídani, když pospícháte do práce.

Designové barové židle na Westwing

Chystáte-li se pořídit si bar, rozhodně vás nemine i poměrně složité rozhodnutí ohledně barových židlí. Na trhu je totiž tolik různých stylů, velikostí a materiálů barových židlí, že není nic jednoduchého se rozhodnout, zda je pro vás tou pravou barová židle dřevěná, nebo by se do charakteru vašeho interiéru hodil spíše jiný materiál. Dřevo je, co se týče funkčního nábytku všeobecně, osvědčená stálice, ale ratan nebo kov bychom v bytech, restauracích a klubech po celém světě také nalezli v hojném množství. Pokud si vyberete židli s polstrováním, můžete se v nabídce Westwing těšit na manšestr, kůži, koženku, nebo velmi oblíbený a příjemný samet.

Designové zpracování a barva jsou dalšími zásadními věcmi, o kterých je potřeba popřemýšlet ještě před jejich koupí. Jak už bylo mnohokrát řečeno, dokonalá souhra barových židlí se zbytkem nábytku v místnosti je důležitá. Barová židle bílá nebo smetanová s polstrováním do prostoru vnese jistou jemnost a eleganci. Hodí se tedy především do uhlazenějšího interiéru s vybranými doplňky podobného rázu. Pokud si ale bar hodláte pořídit do svého chlapského doupěte nebo třeba do interiéru v industriálním a minimalistickém stylu, samozřejmě se porozhlédněte spíše po designových kouscích z kovu či tmavého masivního dřeva. V internetovém obchodě Westwing najdete přesně to, po čem váš domov touží.

Jak si správně vybrat barové židle online?

Ať už si pořizujete stoličky nebo barové židle ke kuchyňskému ostrůvku, bude se vám hodit několik tipů na to, jak si co nejlépe vybrat online.

  • Výška
  • Jakmile bude váš bar hotový, je čas začít se poohlížet po barových židlích. Díky sofistikovanému způsobu třídění zboží na Westwing nemusíte lítat po obchodním domě s nábytkem s metrem v ruce jako šílení. Naopak vám bude bohatě stačit, když si změříte optimální výšku, jíž by měly vaše nové židle u baru dosahovat, aby se vám pohodlně sedělo. Pak si v našem internetovém obchodě vyfiltrujete požadované rozpětí výšek a můžete začít vybírat.

  • Materiál
  • Ruku na srdce. V tuto chvíli jde veškerý ostych stranou. Je totiž třeba zaměřit se na nosnost nábytku. Zvolený materiál by měl být odpovídající kvality a výdrže vzhledem k postavě a váze člověka, který na daném kusu sedacího nábytku bude nejčastěji sedávat.Nejde snad ani tak o to, že pokud vážíte o deset kilogramů víc, než je uvedená maximální hmotnost, by se nábytek okamžitě rozložil. Je to spíše o tom, že pokud budeme materiál dlouhodobě zatěžovat vahou, na niž není stavěný, dlouho nám nevydrží. Kovové konstrukce začnou brzy vrzat a dřevo se rozklíží. Buďte k sobě proto upřímní a vyberte si barovou židli odpovídající konstrukce.

  • Pohodlí
  • Co se týče komfortu sezení na barových židlích, asi všichni jsme už někdy zažili nepohodlné židle na baru v hudebním klubu nebo v restauraci. A nikdo z nás by podobná mučidla doma jistě nechtěl. Vsaďte proto na barovou židli s polstrováním, která zajistí pohodlí jak vaší sedací oblasti, tak zádům. Podpěra pro nohy je také jednou z věcí, která sezení na tomto typu židle dokáže ještě více zpříjemnit.

    Originální designové barové židle pouze z kvalitních materiálů jsou u nás na Westwing zastoupeny skutečně hojně. Nechte se inspirovat trendy novinkami nebo si u nás rovnou vyberte své nové barové židle. Doručíme vám je domů rychle a zcela zdarma.