Hledat

Kancelářské židle

Seřadit
50 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Kancelářské židle: objevte designové židle do kanceláře

Každý, kdo pracuje na počítači, a je jedno, jestli v kanceláři nebo na home office v pracovně ve svém bytě, jistě ví, jaké neblahé dopady může dlouhé sezení na nevhodné židli mít na lidská záda a proudění krve do spodních končetin. Proto je opravdu nesmírně důležité vybrat si svou kancelářskou židli dobře. Je potřeba brát v potaz i zdraví zad dětí. Ty totiž v poslední době tráví u obrazovek počítače o hodně více času, než tomu bylo dříve.

Kvalitní konferenční židle pro vás znamenají nejen zdravá záda, ale také pohodlné sezení, což při dlouhých pracovních dnech, a někdy i večerech, také zajisté oceníte. Příjemnou třešničkou na dortu je pak skutečnost, že židle do kanceláře, které zakoupíte na Westwing vypadají díky neuvěřitelně zdařilému designovému zpracování tak dobře, že budou zároveň tvořit novou stylovou dominantu interiéru vaší pracovny či kanceláře.

Objevte široký výběr kancelářských a konferenčních židlí na Westwing

Na stránkách internetového obchodu Westwing se můžete nechat inspirovat nádhernými kancelářskými a konferenčními židlemi v originálním designu. Nebo se odměnit za tvrdou práci a rovnou si u nás nějaký model objednat. Kromě samotných židlí pro vás ale samozřejmě máme i další sortiment zdravého sezení v kanceláři.

Například výškově nastavitelnou otočnou stoličku nebo pohodlný sedací míč s úchytem a sametovým potahem. Při sezení na něm si rovnáte a zpevňujete záda a také procvičujete hned několik zádových svalů naráz. Kromě toho působí pohupování blahodárně i na psychickou pohodu. Na sedacím míči tak budete v klidu i uprostřed shromažďování dat pro stresujícího auditora.

Kategorie sedacího nábytku do kanceláře na Westwing obsahuje výrobky v kombinacích různých materiálů, které si u nás můžete zakoupit v několika trendy barvách podle toho, která se nejvíce hodí k vybavení kanceláře, výmalbě nebo například barvě koberce. Stejně jako za jedinečným designem, i za prémiovou kvalitou stojí jména renomovaných firem z celého světa. Potahové materiály navíc prošly testy oděru. Můžete si tak být jisti, že vaše nová kancelářská židle bude vypadat jako nová ještě dlouhou dobu.

Jak si správně vybrat kancelářskou židli online?

Také trávíte dlouhé hodiny sezením nad prací a uvažujete nad koupí nové židle ke svému pracovnímu stolu? Máme pro vás několik tipů, jak si vybrat stylové a pohodlné sezení do kanceláře. Zamyslete se, jestli preferujete spíše židle s područkami nebo bez nich. Možnost nastavit si výšku sezení i opěradel má v dnešní době už velká část sortimentu kancelářských židlí. Pokud o tuto funkci ale z jakéhokoliv důvodu nestojíte, najdete u nás samozřejmě i židle bez ní.

Díky otočnému sedadlu a kolečkům je židle plně mobilní. Budete tak mít pohodlně po ruce veškeré nezbytnosti potřebné ke své práci. Pokud ale oceníte spíše sezení na pevné židli, i tak u nás naleznete široký výběr. Kovová či dřevěná konstrukce je zárukou vysoké nosnosti. Kvalitní polstrování a příjemné potahové materiály jako je samet nebo imitaci kůže pak zaručí příjemné sezení po celý den.

Udělejte něco pro své zdraví a zároveň také pro příjemnější atmosféru na vašem pracovišti a kupte si u nás v internetovém obchodě Westwing nové, krásné a pohodlné kancelářské židle. Kromě špičkového designu našich výrobků ze sortimentu nábytku a vybavení interiéru, se můžete těšit také na proklientský přístup a další výhody. Těmi jsou například rychlé doručení, jež je navíc pro objednávky nad 800 Kč zdarma, nebo 100 dní dlouhá lhůta pro vrácení zboží.