Hledat

Nábytek

Seřadit
3724 Výrobků
Seřadit

Nábytek online: velký výběr nábytku na Westwing

Víte, co potřebuje domov? Zabydlet. A toho dosáhnete pomocí nábytku. Ten je naprostým základem v přinášení tepla domova. Pokud chcete uklizený domov, bez skříní, komod a polic se neobejdete. Stejně jako bez postele a pohovky na válení se. Dětský nábytek má velkou váhu, protože s vaším dítětem poroste. Měl by být však nadčasový, jinak budete během pár let vše obměňovat.

Moderní nábytek prostor pěkně zaplní, dodá mu hloubku. Dnes je trendem vše ladit. Do stylu, v dekoru, velikostech. A pomocí online nákupům na Westwing to ještě budete mít příjemné v tom, že vše vyřeší v pohodlí domova. Jak si vybrat nábytek online? Je to jednoduché. Vše je popsáno a vyfoceno.

Moderní a designový nábytek pro všechny pokoje

Nábytek v moderním domově je hlavně funkční, snadno udržovatelný a vždy navržen tak, aby co nejvíce sloužil v daném pokoji.

 • Nábytek pro ložnici je navržen tak, aby pojmul velký objem oblečení a doplňků. Každá žena potřebuje velkou šatní skříň a pohodlnou postel, kde se vyspí vedle partnera do růžova. Nábytek umožní skutečný odpočinek ve vaší oáze klidu.
 • Co nesmí chybět v obývacím pokoji? Jednoznačně pohodlná a hlavně prostorná pohovka. Pojme celou vaši rodinu a umožní společně sledovat oblíbený film. Obývací stěna pak elegantně schová veškeré vybavení pokoje. DVD, ovladače, kabely. Ukliďte do závěsné skříňky vedle televize.
 • Na Westwing máme i mnoho dětského nábytku. Pamatujeme na nejmenší. Pro ty je důležitá funkčnost, a především bezpečnost každého jednotlivého kusu. Barva není až tak podstatná. Děti rostou, takže máme sortimenty jak pro miminka, tak i odmlouvačnou mládež/
 • Jídelna je neméně důležitým místem domova. U stolu se setkává rodina u různých důležitých i nedůležitých okamžiků. Pokud si zakoupíte rozkládací model, bude rodinné setkání zase o něco pohodlnější a větší.
 • Tipy jak si vybrat nábytek online

  Rozhodli jste se sami nebo vás donutila situace. Každopádně chcete si nábytek nebo dekoraci objednat online z domova. Víte jak přesně na to?

  V prvé řadě je třeba prohlédnout veškeré produkty. Přečíst popis, zjistit parametry. Seznámit se s ním.

  Pak musíte zvolit správnou velikost. V tom vám pomůže jednak důkladné měření místnosti, do které daný kus nábytku přijde, ale i starý trik, podobě hraní si s lístečky. Nakreslete si půdorys místnosti a jednotlivé segmenty nábytku.

  A pak už jen škatula hýbejte se. Na papíře tak hezky uvidíte, zda je dané rozestavení nábytku možné. A lépe vám to pomůže vybrat odpovídající rozměr.

  Nezapomeňte projít veškeré dostupné fotografie, tak si uděláte pěknou představu i o vnitřním rozvržené, třeba skříně. Dejte si na čas, a nakonec prostudujte všechny komentáře. Jedině zkušenosti s produktem jsou ty nejlepší recenze.

  Kupte si kvalitní nábytek na Westwing

  Kouzlo online nakupování propadá stále mnohem více lidí. Věříme, že nákupem nábytku u nás bude váš domov ještě krásnější.