Nábytek

Nábytek

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Nábytek Rádce Westwing

Nábytek by k nám měl pasovat stejně tak jako náš oblíbený kus oblečení. Sedačka by měla být pohodlná jako naše nejoblíbenější pyžamo, vstupní oblast tak stylová jako naše kabelka a ložnice osobní jako naše spodní prádlo. Potom se z našeho bytu také stane skutečný životní prostor, ve kterém můžeme být sami sebou. První krok je učiněn, když se rozhodneme pro nábytek, který odpovídá určitému stylu. A nemusí to být ten stávající. Starý nábytek můžeme také použít k tomu, abychom vytvořili vlastní!

Westwing dělá vše pro to, aby nabídl zvláštní nábytek, se kterým se můžete realizovat. Mohou to být hliníkové skříně do kuchyně, houpavé židle pro jídelnu nebo stoly ve stylu Louis Quatorze pro vstupní místnost. V našich vyhledávaných tématických nabídkách proto vždy nabízíme nový nábytek a doplňky, které mají něco navíc.

Je jedno, jestli se jedná o obývací pokoj, ložnici, jídelnu, koupelnu, dětský pokoj, kuchyni, pracovnu, pokoj pro hosty, balkon nebo chodbu – jedno mají všechny prostory společné. Potřebují hezký a vyhovující nábytek pro optimální využití, které bude mít správnou atmosféru. Nábytek může být přitom rozdělen podle různých účelů použití a také na základě různých stylů bydlení.

Nábytek, je jedno jestli se jedná o regál na víno nebo elegantní židli, kosmetický stolek, je něco speciálního. Naše čtyři stěny můžeme zařídit tak, abychom se v nich cítili dobře a jako doma. Nechte se inspirovat různými nápady na zařízení a projděte si naše rozmanité kategorie!

Skandinávský nábytek

Co je zvláštního na skandinávském nábytku? Rozsah skandinávského interiéru má velmi pestré spektrum a oslovuje tak široké masy lidí. Tento nábytek se vyznačuje klasickým moderním designem a silným vztahem k přírodě.

Pro skandinávský vzhled je charakteristické dřevo v kombinaci se světlými a přírodními barvami.

Francouzský nábytek

Za francouzským vkusem se nemusí cestovat daleko, aby se docílilo nádherné atmosféry. Stačí zařídit vlastní byt francouzským zařízením. Stylový dřevěný nábytek z dubu, třešně nebo ořešáku dodají vašemu zařízení zvláštní atmosféru. Francouzský styl je znám a oblíben nejen pro svou vysokou kvalitu, ale také nadčasovou krásu.

Objevte kouzelný svět francouzské kultury bydlení a zařízení.

Italský nábytek

S italským nábytkem se probudí středomořská nálada! Teplé zemité barvy jako terrakotta, barva rzi a béžová, rustikální prvky a mnoho dřeva – tím se vyznačuje italský interiér. Připomíná nám naši poslední letní dovolenou a můžeme si tak užívat úžasných a slunečných vzpomínek.

Vesnický nábytek

Venkovský styl je velmi oblíbený styl bydlení. Skvělé je, že se venkovský nábytek jako šatní skříň nebo komoda výborně hodí k jiným stylům bydlení. Venkovský kus nábytku se nechá ideálně kombinovat s moderním zařízením – úmyslné porušení stylu.

Asijský nábytek

Přímočaré a jednoduché: přesně takové jsou kusy zařízení v asijském stylu. Ploché gauče a servírovací stolky, paravány z papíru shoji nebo vyšívaného hedvábí, čínské dřevěné skříně s mosaznou rukojetí – jasné formy a jednoduchá elegance stojí u zařízení s asijskými prvky zcela nahoře.

Nábytek pro váš určitý styl

Toto spektrum nábytku vám může pomoci při vytvoření zcela určitého stylu bydlení. Ale také mix těchto rozdílných, národních barevných kusů může zvýšit radost z bydlení. Existuje množství rozdílných stylů, které je možno vytvářet se správným nábytkem a příslušenstvím. Od baroka přes koloniální styl až po Shabby Chic: vypátrejte, jaký styl vám bude nejlépe vyhovovat. Abychom vám poskytli inspiraci, následují krátké popisy různých stylů pro váš nábytek.

  • Boho: styl Boho nemá hranice a má mnoho volnosti. Umožňuje používat mnoho pestrých doplňků, ale již sám nábytek může přesvědčit mnoha barvami a vzory. Boho znamená čistou radost ze života a připomíná směs hippie, etno a orient.
  • Country: jak již říká název, jde zde o to, vyzvednout venkovské aspekty nábytku. Tato romantika se odráží v zařízení. Hlavní roli hrají přírodní suroviny jako dřevo. Přitom jsou barvy spíše decentní a světlé, zatímco se hraje s červenou nebo zelenou.
  • Koloniální: nač myslíte, když si chcete připomenout dobu kolonií. Koloniální styl představuje těžký, tmavý dřevěný nábytek a dekorace z celého světa. Je pamatováno na to, že za dob Kryštofa Kolumba a ostatních byly podnikány objevitelské cesty a přitom byly dováženy domů nové věci z Indie, Afriky a Ameriky.
  • Retro: stejně jako v koloniálním stylu se zde jedná o interiérové poklady z dob dávno minulých. Retro přináší do 21. století atmosféru 50. a 60. let. Jasné barvy a kreativnější formy a vzory udivovaly tenkrát stejně jako dnes.
  • Shabby Chic: nedokonalé, ale ne zašlé. V centru pozornosti je zde opotřebovaný vzhled, který se vyznačuje přírodním nebo umělým znakem opotřebení. K tomu také ještě dotek vintage a extra porce ženskosti a Shabby Chic je perfektní.

Tento výběr je jen zlomkem toho, co můžete objevit na stylech bydlení a atmosféře. Dejte se nyní do hledání vašeho oblíbeného nábytku a objevte svůj osobní styl!

Nábytek XXL

Ve velkém, žádné maličkosti! To je motto, když se zajímáte o nábytek XXL – protože může být klidně o číslo větší. Právě pokud máte prostorný dům nebo otevřený loftový pokoj, postará se XXL nábytek o domáckou atmosféru. Zde můžete k pohovce přidat lenošku a hned máte krásně velkou XXL pohovku! Pokud dáte lenošku na rohovou pohovku, pak vznikne pohovka ve tvaru U, která je ideální k odpočinku a zve k relaxaci!

Pokud předností vašeho velkého bytu není osobitost, může se nábytek jako například velká sedačka nebo polstrovaný nábytek ale také stát skutečným poutačem pozornosti – umístěno jednotlivě: vkusná a velká kožená sedačka nachází v moderním obývacím pokoji skvělé uplatnění a stává se skutečným světlým bodem. Luxusní pružinová postel v ložnici je také poutač pozornosti, který nelze opomenout.

Ale vždy to nemusí být XXL pohovka, co stojí v prostoru, aby připoutalo pozornost: jak by vypadala předimenzovaná podlahová lampa? Pokud má obývací prostor nebo prostor ke spaní dostatek místa, vypadá takovéto podlahové světlo znamenitě a velmi exkluzivně.

Je jedno pro který kus nábytku XXL se rozhodnete. Faktem je, že takovýto nábytek se tane dominantním akcentem.

Nákup nábytku on-line

Žádné otevírací doby, žádné dlouhé doby dojezdu a žádné tlačenice v obchodě – to se poslouchá skvěle! Kdo pracuje každý den, možná má děti doma a ještě další povinnosti, pro ty není vždy jednoduché se řídit otevírací dobou.

Když kupujete nábytek online, je obchod s nábytkem přesně tam, kde si přejete! S Westwing Home & Living můžete nakupovat pohodlně z domu – nohy nahoru a zařizovat! Světla, pohovky, postele, komody, křesla jako Chesterfield, kožená křesla nebo otáčivá křesla a mnohé další kusy nábytku nabízí Westwing prostřednictvím pravidelně startujících prodejních kampaní!

Možnost nákupu nábytku online nejen usnadňuje nákup, ale také transport. Váš vyhledaný nábytek bude dodán pohodlně na vámi uvedenou adresu, aniž byste se sami museli tahat s těžkými kusy.