Hledat

Nábytek

3361 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Nábytek online: velký výběr nábytku na Westwing

Víte, co potřebuje domov? Zabydlet. A toho dosáhnete pomocí nábytku. Ten je naprostým základem v přinášení tepla domova. Pokud chcete uklizený domov, bez skříní, komod a polic se neobejdete. Stejně jako bez postele a pohovky na válení se. Dětský nábytek má velkou váhu, protože s vaším dítětem poroste. Měl by být však nadčasový, jinak budete během pár let vše obměňovat.

Moderní nábytek prostor pěkně zaplní, dodá mu hloubku. Dnes je trendem vše ladit. Do stylu, v dekoru, velikostech. A pomocí online nákupům na Westwing to ještě budete mít příjemné v tom, že vše vyřeší v pohodlí domova. Jak si vybrat nábytek online? Je to jednoduché. Vše je popsáno a vyfoceno.

Moderní a designový nábytek pro všechny pokoje

Nábytek v moderním domově je hlavně funkční, snadno udržovatelný a vždy navržen tak, aby co nejvíce sloužil v daném pokoji.

 • Nábytek pro ložnici je navržen tak, aby pojmul velký objem oblečení a doplňků. Každá žena potřebuje velkou šatní skříň a pohodlnou postel, kde se vyspí vedle partnera do růžova. Nábytek umožní skutečný odpočinek ve vaší oáze klidu.
 • Co nesmí chybět v obývacím pokoji? Jednoznačně pohodlná a hlavně prostorná pohovka. Pojme celou vaši rodinu a umožní společně sledovat oblíbený film. Obývací stěna pak elegantně schová veškeré vybavení pokoje. DVD, ovladače, kabely. Ukliďte do závěsné skříňky vedle televize.
 • Na Westwing máme i mnoho dětského nábytku. Pamatujeme na nejmenší. Pro ty je důležitá funkčnost, a především bezpečnost každého jednotlivého kusu. Barva není až tak podstatná. Děti rostou, takže máme sortimenty jak pro miminka, tak i odmlouvačnou mládež/
 • Jídelna je neméně důležitým místem domova. U stolu se setkává rodina u různých důležitých i nedůležitých okamžiků. Pokud si zakoupíte rozkládací model, bude rodinné setkání zase o něco pohodlnější a větší.
 • Tipy jak si vybrat nábytek online

  Rozhodli jste se sami nebo vás donutila situace. Každopádně chcete si nábytek nebo dekoraci objednat online z domova. Víte jak přesně na to?

  V prvé řadě je třeba prohlédnout veškeré produkty. Přečíst popis, zjistit parametry. Seznámit se s ním.

  Pak musíte zvolit správnou velikost. V tom vám pomůže jednak důkladné měření místnosti, do které daný kus nábytku přijde, ale i starý trik, podobě hraní si s lístečky. Nakreslete si půdorys místnosti a jednotlivé segmenty nábytku.

  A pak už jen škatula hýbejte se. Na papíře tak hezky uvidíte, zda je dané rozestavení nábytku možné. A lépe vám to pomůže vybrat odpovídající rozměr.

  Nezapomeňte projít veškeré dostupné fotografie, tak si uděláte pěknou představu i o vnitřním rozvržené, třeba skříně. Dejte si na čas, a nakonec prostudujte všechny komentáře. Jedině zkušenosti s produktem jsou ty nejlepší recenze.

  Kupte si kvalitní nábytek na Westwing

  Kouzlo online nakupování propadá stále mnohem více lidí. Především ty, co se neradě prochází po obchodě plném lidí. Online nakupování má totiž i jiné výhody.

 • U nás máte až 100 dní na vrácení zboží. Pořádná dávka na rozmyšlenou.
 • Nemusíte se bát dlouhé dodací lhůty. Snažíme se o co nejrychlejší donášku, co jde.
 • Navíc nákup nad 800 Kč je s dopravou zdarma.
 • Věříme, že nákupem nábytku u nás bude váš domov ještě krásnější!