Hledat

Dětský pokoj

Seřadit
969 Výrobků
Seřadit

Dětský pokoj: Nakupujte nábytek a dekorace do dětského pokoje

Každý milující rodič touží svým potomkům vytvořit místo, kde se budou cítit dobře. Tím místem je láskyplný domov. To ale tak úplně nestačí. 

Zejména se zvyšujícím se věkem, kdy děti potřebují soukromí a místo, kde se v klidu mohou učit nebo řešit svá dětská a teenagerská dramata. Takovým útočištěm je dětský pokoj. Jeho interiér se mění s ohledem na stáří a záliby dítěte, které v něm žije.

Objevte stylový nábytek do dětského pokoje na Westwing

Přijďte si k nám pro dětský nábytek od renomovaných světových značek a návrhářů, které vám rychle doručíme zdarma u stovek produktů. Vše, co v naší nabídce naleznete, je samozřejmě vyrobeno z nezávadných materiálů s požadovanými testy či certifikáty. 

Bezpečí vašeho dítěte je pro nás ve Westwing totiž důležité stejně, jako jeho pohodlí. Ať už právě zařizujete pokoj pro miminko nebo dekorace do dětského pokoje, na Westwing seženete veškeré vybavení, které bude potřeba.

 • Od dětské postele, matrace, přebalovacího pultíku, přes šatní skříň, až po malinký stoleček s židličkami. To vše budete v dětském pokoji potřebovat, a to vše v prémiové kvalitě a za skvělé ceny seženete právě na Westwing.
 • Máloco mimo kategorii hraček, ve svém pokojíčku dětičky ocení tak moc, jako právě dětské lampy. Především tedy malé děti, kterým tlumené osvětlení jejich pokoje pomáhá s usínáním. Tlumené světlo lampičky totiž spolehlivě odradí všechny bubáky.
 • S prvním pevným jídlem pořiďte svému dítěti sadu zdobených dětských talířků, z nichž pro něj bude zábava jíst. Kulturu stolování pak později na vyšší úroveň pozvedněte dětským nádobím
 • Objevte nábytek a dekorace pro kluka i holčičku

  Nechte se inspirovat širokým sortimentem dětského nábytku a dekorace na Westwing. Nádherná přebalovací podložka či pestrobarevné povlečení s motivy zvířátek či dopravních prostředků dovedou interiér dětské místnosti k naprosté dokonalosti.

  Jak a kdy zařídit dětský pokoj?

  Díky nákupům na Westwing zjistíte, že byť nejste žádný interiérový designér, dostali jste se do životní fáze, kdy zařídit dětský pokoj je velmi příjemnou výzvou. 

  Pohrajte si s barvami, zábavnými motivy, světlem a příjemnými materiály a vytvořte moderní dětský pokoj zcela osobitý prostor k životu a zábavě pro vaše dítko. Vzhled a vybavení se bude postupně jistě měnit. První verzi dětského pokoje ale vytvořte id eálně ještě před narozením jeho obyvatele.

  Přemýšlíte nad tím, co darovat k narozeninám dětem ve vaší rodině? Také v tomto případě vám můžeme vřele doporučit internetový obchod Westwing, neboť z kategorie dětského příslušenství si ten pravý dárek rozhodně vyberete.