Hledat

Dekorace do dětského pokoje

Seřadit
28 Výrobků
Seřadit

Dekorace do dětského pokoje: objevte dekorace a vybavení do dětského pokoje

Dětský pokoj je útočištěm a místem radostí i povinností pro děti až do doby, kdy plnoletí odcházejí z domu. Za tento dlouhý čas se pochopitelně vzhled i vybavení pokoje několikrát kompletně změní. A to včetně dekorací. Nevěšte ale hlavu, věci pro děti se poměrně dobře recyklují. Až doslouží jednomu dítěti, zdědí je mladší sourozenec, jiné dítě v rodině, nebo je můžete darovat matkám v nouzi či dětským domovům.

Objevte stylové dekorace pro kluka i holčičku na Westwing

Díky internetovému obchodu Westwing máte jedinečnou možnost vytvořit svému milovanému potomkovi originální a inspirativní dětský pokoj. Ať už máte sebenáročnější nápady do dětského pokoje, co se týče nábytku a dekorací v prvotřídní kvalitě, můžete se na nás spolehnout.

Jaké doplňky a dekorace pořídit do dětského pokoje?

Při výběru nábytku a doplňků vhodných do dětského pokoje musíte zohlednit hned několik důležitých faktorů.

  • Věk dítěte jak již bylo zmíněno, s ohledem na věk vašeho dítěte se bude vybavení pokojíčku i několikrát kompletně měnit. Pro předškoláky většinou tvoří vybavení pokoje kromě postele zejména hračky a knížky, případně tematické dekorace podle toho, co vaše dítko baví a zajímá.
  • Se školní docházkou v pokoji ubude hraček, avšak je na místě dětský pokoj pro kluka i děvče doplnit o edukativní dekorativní předměty, například o dětské nástěnné hodiny, budík či počítadlo. Později přijde řada třeba i na plakát s periodickou tabulkou prvků i mapu světa. Výběr vybavení pokoje pro teenagera bude jistě o něco složitější. Nejlepší radou proto je, vyslechnout si jeho názory a zařídit mu pokoj v rámci možností dle jeho vkusu a potřeb.
  • Velikost pokoje Uvědomte si také, že vybavení pokoje, a to včetně dekorací, je do značné míry limitováno velikostí pokoje. Pokud je dětský pokoj vašeho dítka menších rozměrů, držte se v tomto směru při zemi. Chcete-li rozvíjet fantazii menšího dítěte, pořiďte mu na Westwing velkou sadu samolepek na zeď či jinou nástěnnou dekoraci, která prozáří interiér pokoje pestrými barvami, ale zároveň nezabere tolik místa.
  • Počet dětí v pokoji To je také zásadní věc. Zejména, je-li mezi sourozenci větší věkový rozdíl. Váš teenager totiž zřejmě nebude moc nadšený z obývání pokoje vyzdobeném dětskými motivy a dekoracemi. Proto je nejlepší cestou pokojíček pro dvě děti rozdělit do dvou separovaných zón tak, aby mladší dítě mělo možnost si hrát a starší mělo tolik potřebné soukromí a klid na učení.
  • Přijďte i pro vybavení dětského pokoje vašich dětí k nám do Westwing. Kromě výhod jako je expresní doprava zdarma při nákupu nad 800 Kč a 100 dní dlouhá lhůta pro vrácení zboží, pro vás máme něco, co ocení každý zodpovědný rodič. Dětský sortiment, který lze u nás zakoupit, je totiž vyroben z nezávadného a testovaného materiálu tak, aby vašemu dítku bylo zaručeno naprosté bezpečí.