Hledat

Dětské koberce

Seřadit
51 Výrobků
Seřadit

Dětské koberce: objevte designový dětský koberec

Dětský pokoj je místem, kde se ti nejmenší z nás cítí v bezpečí. Z celého domu je to také právě tento pokoj, kde mají svůj prostor, jenž napomáhá jejich rozvoji. Proto se každý rodič snaží věnovat zařizování dětského pokoje speciální množství pozornosti a lásky. Děti také tráví mnoho času na zemi a tudíž je dětský koberec velmi důleřitý prvek v pokoji. A k vytvoření láskyplné a hravé atmosféry je zapotřebí myslet i na zdánlivé detaily v interiéru. Vybírejte si na Westwing nádherné a vysoce kvalitní dětské koberce, které dodají pokojíčku dětí na útulnosti a zároveň podpoří jejich představivost a budou je inspirovat.

Široká nabídka značkových koberců pro děti v obchodě Westwing obsahuje nekomplikované minimalistické, ale také barevné koberce s náměty zvířátek, oblíbených pohádkových postav pro chlapečky a děvčátka či přírodních motivů. Skladem pro vás máme ale i originální obměny oblíbeného koberce do dětského pokoje s ulicemi města, na němž si děti velmi rády hrají s autíčky a figurkami. Inspirativní prostředí pro starší děti pak může pomoci doladit i edukativní koberec s abecedou, čísly nebo jiným vzdělávacím motivem.

Nakupujte kvalitní koberec do dětského pokoje na Westwing

Dětský koberec je v pokojíčku sice nenápadným, ale důležitým prvkem. Kromě zmiňovaného rozvoje představivosti totiž také dokáže příjemným způsobem ovlivnit atmosféru. Kulaté koberce s jemným vysokým vlasem přímo vyzývají k tomu posadit se na ně a společně si hrát, předčítat si pohádky nebo si jen tak povídat. A navíc vypadají skvěle i v těch nejmenších pokojíčcích. 

Naopak obdélníkové koberce pro děti se hodí do pokojů větších rozměrů nebo do pokojíčků, které sdílí více sourozenců, neboť tento tvar dokáže místnost opticky poměrně šikovně rozdělit. Čím v obchodě Westwing uděláte vašim potomkům radost určitě, jsou koberce v neobvyklých tvarech. Pořidit si u nás můžete například model ve tvaru mraku, slona nebo heboučké ovečky.

Přijďte si pro kvalitní a designový koberec do dětského pokoje, ale také pro další výjimečný sortiment pro ještě krásnější domov k nám do Westwing. Každá objednávka v minimální hodnotě 800 Kč má od nás dopravu zcela zdarma. Navíc na svůj první nákup dostanete slevový voucher na krásných 300 Kč. Šetřete s Westwing svou peněženku i čas.