Hledat

Obdélníkové koberce

Seřadit
246 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Obdélníkové koberce: Objevte obdélníkový koberec do každé místnosti

Pokud si myslíte, že kusové koberce už dávno vyšly z módy, jste na omylu. Je tomu totiž právě naopak. Koberce jsou stále velmi oblíbeným doplňkem, neboť činí interiér každé místnosti jaksi úplnější a celistvější. Útulnou atmosféru budete o to více vnímat i vy, až si na teplý koberec, jenž je zároveň příjemný na dotek, položíte svá chodidla.

Stejně jako čtvercový koberec nebo obdélníkový koberec se dobře vyjímají pod konferenčním stolkem. Oddělíte tak vizuálně sedací zónu od zbytku svého obývacího pokoje. V dětském pokoji pak kusový koberec vytvoří pomyslný ostrůvek měkkosti a bezpečí, na kterém si děti budou hrát.

Obdélníkový koberec menších rozměrů s vysokým vlasem můžete položit i z obou stran vaší postele. To aby první kroky vašeho dne byly vždy příjemné díky šlápnutí do měkoučkého.

Objevte stylové obdélníkové koberce na Westwing

Kusové obdélníkové koberce, které vám za skvělé ceny nabízí internetový obchod Westwing, dokonale doplní prostory kterékoli místnosti ve vašem domě. A protože přísloví, jenž říká, že sto lidí má sto chutí, se zakládá na pravdě, a každý z nás má svůj domov vybaven v jiném stylu nebo dokonce v kombinaci více stylů, přinášíme vám kolem dvou set různých modelů, které si jednoduše zamilujete.

Například jutové koberce se hodí i do venkovních krytých prostor, neboť svým vzhledem dobře zapadnou do charakteru prostředí. Samozřejmě pro vás máme i samostatnou kategorii venkovních koberců. Koberce bez vlasu s krásnými ornamenty a orientálními vzory geniálně dotvoří cestovatelskou a bohémskou atmosféru nejen bytů v boho a vintage stylu. 

Jednobarevné koberce se hodí hlavně do moderních interiérů. Načechrané berberské koberce zas vypadají naprosto luxusně kdekoliv, a přitom je u nás pořídíte za neodolatelné ceny.

Kusových koberců klidně můžete mít v jedné místnosti více. Jde jen o to, co se vám líbí, a co na vás působí příjemně. Koberce, které na vás na Westwing čekají, jsou vyrobeny například z umělého vlákna, bavlny nebo vlny. Z grafických, monochromatických i jiných vzorů si zaručeně vyberete to, co se hodí do vašeho domu.

Jak sladit různé tvary koberců s ostatním nábytkem?

Jakkoliv se to může zdát na první pohled náročné, kombinovat mezi sebou různé barvy a tvary koberců s nábytkem vůbec není tak složité. Stačí si koberec představit v interiéru a vzít v potaz to, v jaké barvě je zařízení dané místnosti. Pokud máte například bílý nábytek i stěny, můžete zvolit de facto kterýkoliv tvar i barvu kusového koberce. Interiér takového rázu totiž vyloženě potřebuje takzvaně rozbít. To znamená lehce narušit jednolitost kontrastními doplňky.

S tím vám pomůže například jutový běhoun, napodobenina zebří kůže nebo kruhový vintage koberec s třásněmi. Pokud ale daný pokoj doslova hraje mnoha barvami, je lepší se držet trochu při zemi a do nějakého většího experimentování se raději nepouštět. Chytněte se barvy, která se v prostoru vyskytuje nejvíce, a slaďte s ní koberec v co nejpodobnějším tónu. Tvarem bychom také zůstali u osvědčené klasiky, tedy u obdélníkové kolekce.

Vyberte si v obchodě Westwing ten správný stylový a zároveň kvalitní doplněk do své domácnosti. Vámi vybrané zboží vám expresně doručíme až domů. U objednávek v celkové výši nad 800 Kč vám ke zboží mile rádi přibalíme také dopravu zdarma. Profesionální a přátelský přístup je u nás samozřejmostí, stejně jako 100 dní dlouhá doba na vrácení zboží. Nakupujte chytře a z pohodlí vašeho domova na Westwing.