Hledat

Konferenční stolky

Seřadit
238 Výrobků
Seřadit

Konferenční stolky: naleznete u nás v krásném designu a luxusních materiálech

Konferenční stolek je díky svému umístění nezpochybnitelnou součástí centra společenského dění v obývací zóně vašeho domu či bytu. Obvykle totiž bývá umístěn u pohovky.  To má jednoduchý a také čistě praktický důvod. Totiž, aby si lidé sedící na sedačce mohli během relaxování u televize nebo rozhovoru s člověkem na druhé straně gauče kdykoliv cokoliv odložit a nemuseli přerušovat danou činnost.

A proto, i když je velmi často bereme jako samozřejmost, nad níž není třeba nijak zvlášť dumat, měli bychom výběru konferenčního stolku věnovat svůj čas a zvolit si právě takový, který nám bude vyhovovat. Jak svou praktickou úlohou a funkčností, tak zároveň i vzhledem a tím, jak zapadá do celkového rázu interiéru. Jakmile totiž bude vašemu obýváku či pracovně kralovat konferenční stolek, do jehož designu jste se zamilovali, už nikdy ho nebudete vnímat jako pouhý kus nábytku, ale jako součást toho, co dělá váš domov tolik speciálním místem.

Objevte moderní konferenční stolky na Westwing

V nabídce našeho internetového obchodu Westwing naleznete desítky konferenčních stolků ze dřeva, kovu, masivu, ale i z méně obvyklých materiálů, které vašemu interiéru přidají na originalitě a jednoznačně i na stylu. Řeč je o mramoru, skle, betonu, ratanu, bambusu či přírodním vlákně, jakým je například tolik oblíbená mořská tráva. Moderní konferenční stolky u nás seženete v každém tvaru, na který si jen vzpomenete. Máme pro vás kulaté, obdélníkové, čtvercové, hranaté i oválné odkládací, barové, konzolové, a samozřejmě také konferenční stolky do každé místnosti.

Patří-li váš obývací pokoj nebo pracovna mezi prostory chudší na denní světlo, rozhodně vybírejte ze světlejších kombinací. Ty totiž pokoj dokáží poměrně dost prosvětlit. Ideální volbou je například stolek z bílého lakovaného dřeva, kovová konstrukce s deskou z bílého mramoru nebo kulatý stolek ve skandinávském stylu s prvkem světlého dřeva v přírodní úpravě. Pokud naopak nemusíte světlo v interiéru řešit, neboť je ho tam dostatek, můžete se při výběru přiklonit i k tmavším barvám.

Mezi bestsellery v kategorii konferenčních stolků v tmavším barevném provedení na Westwing pak najdete třeba malý kulatý konferenční stolek s teakovou deskou nebo černý industriální stolek s úložným prostorem a držákem na noviny. Postavte na tmavou desku vašeho nového konferenčního stolku světlou dekorační misku nebo tác nebo pokud jste v obýváku rádi za každý sebemenší úložný prostor, popřemýšlejte o stolečku se spodní deskou, kam se mohou dát dekorativní úložné boxy, nebo si rovnou pořiďte stoleček se zásuvkami.

Na co si dát pozor při koupi konferenčního stolku online

Při volbě tvaru svého nového konferenčního stolku do obýváku nejprve zapojte představivost. Do některých prostor se totiž jisté tvary jednoduše vůbec nehodí. Dále je třeba brát v potaz to, kdo s vámi v domácnosti žije. Máte-li malé dítě, které všechno upatlá, nebo chundelatého domácího mazlíčka, lesklé a skleněné konferenční stolky by pro vás raději měly být tabu, neboť na tomto povrchu je hned viditelná každá nečistota. Naštěstí ale na Westwing máme takový výběr materiálů, povrchů a barev stolků do obývacích prostor, že si jistě vyberete model, jež vám bude zcela vyhovovat ve všech směrech. Rozkládací stolek je zase optimálním řešením pro občasné početné návštěvy v malých obývácích. Důležité je ale i to, aby vám vyhovovala výška stolku. Zejména, pokud na něm hodláte občas třeba i povečeřet.

Užijte si pohodlný online nákup prvotřídního nábytku, stylových bytových doplňků a designových dekorací na Westwing. Přesáhne-li výše vaší objednávky částku 800 Kč, rádi zboží zcela zdarma a navíc rychle doručíme až k vám domů. Jako další příjemný bonus pro vás máme poukaz na 300 Kč za registraci na našich internetových stránkách, který můžete uplatnit v rámci nákupu na Westwing.