Hledat

Noční stolky

96 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Noční stolky: stylové a praktické stolky do vaší ložnice

Pokud chcete mít zajištěno pohodlí v ložnici na 100 % je třeba se dívat i na jiné prvky, než je kvalitní matrace.K posteli neodmyslitelně patří noční stolek. Jedině ten vám zajistí pohodlné odložení věcí jako jsou brýle, náušnice, hodinky. Postavit si hrnek s čajem a mít po ruce aktuálně rozečtenou knihu. Někomu stačí čistě stolek s policemi, jiný uvítá i zásuvky na úschovu velmi osobních věcí. Jedno je jisté. Noční stolek v ložnici nesmí chybět. Kam jinam totiž postavit lampu nebo svíčku na romantické chvilky?

Objevte moderní noční stolky na Westwing

Každý pokoj si žádá své vybavení. V případě ložnice je to postel, šatní skříň jako úložný prostor a noční stolky na odkládání drobností a předmětů, které je třeba mít hned po ruce. Tento kousek nábytku by měl ladit právě s manželskou postelí. Stojí totiž hned vedle ní. Zachovejte styl a barvu. Tak to bude krásně ladit. Stolek může být vysoký stejně jako rám postele nebo klidně i vyšší. Záleží, jakou lampu na něj chcete postavit. Osvětlení by vás nemělo oslňovat při čtení.

Noční stolek bílý je takovou klasikou. Krásně se hodí do stylu boho, skandinávského nebo klidně i retra, pokud na jeho úchytku omotáte třeba šátek. Bílá se hodí všude. Do každého barevného schématu pokoje. Pokud však chcete zařídit ložnici v industriálním stylu nebo si potrpíte na luxusu, je dobré zvolit noční stolek černý. Díky tomu bude ložnice působit elegantním dojmem.

Jak vybrat vhodný noční stolek online?

Nakupování online vybavení a nábytku může být zábava. Je ideální pro ty, kteří se neradi prodírají davem lidí, ale raději si doma vše v klidu prohlédnout, rozmyslí se a za pár dní objednají. Na Westwing máme navíc vše vyfoceno v reálném prostředí, takže rozhodování, je o to snadnější.

Při samotném výběru myslete na to, co by měl noční stolek splňovat. Potřebujete zásuvky nebo stačí police? Preferujete stolek zavěšený na stěně, a mít tak možnost pod ním vytřít nebo vložit pelíšek pro psa anebo raději klasiku v podobě podstavných nožek? Noční stolek by měl být ozdobou a přitahovat pozornost na dominantu pokoje, čím je bezpochyby manželská postel.

Našim zákazníkům, tedy vám se pak snažíme zboží doručit co nejdříve a také poskytujeme dopravu zdarma u objednávek nad 800 Kč. Naše zboží je vybíráno od předních světových návrhářů.

Díky našim nočním stolkům, zažijete pohodlí v posteli i vy. Už si nebudete muset brýle pokládat na podlahu a ráno je složitě hledat. Westwing přináší i další rady a návody, aby se každý doma cítil co nejlépe. Zaregistrujte se a přesvědčte se sami.