Hledat

Komody a skříňky do předsíně

Seřadit
64 Výrobků
Seřadit

Komody a skříňky do předsíně: praktický nábytek do předsíně

Prostor předsíně a chodby je častokrát opomíjen, co se týče stylu a vybavení. Přitom právě toto místo tvoří jakousi vstupní bránu do místa, které o vás ostatním může mnoho vypovědět – do vašeho domova. Proto je i výběr vhodné skříňky či komody opravdu důležitý.

Kromě praktické stránky, jakou je například ukládání bot do botníku nebo deštníků do komody v předsíni tak, abyste je měli vždy při odchodu po ruce a nikdy na ně nezapomněli, má totiž tento nábytek i další schopnost. Vyberete-li si totiž do vaší předsíně designový kus nábytku, váš osobitý styl a smysl pro design osloví vaše hosty již už mezi dveřmi. 

Nakupujte moderní komodu a skříňku do předsíně online

Internetový obchod Westwing vám za skvělé ceny přináší kvalitní designový nábytek z dílen celosvětově známých designérů a značek. A ani nábytek do vaší předsíně není vyjímkou u nás naleznete například praktické stolky do předsíně nebo designové lavice do předsíně.

U nás naleznete také vysoké komody do předsíně celodřevěné, nebo s pleteninou z přírodních vláken ve výplni dvířek. Máte-li rádi úložný prostor v rámci svého nábytku rozdělený do vícero větších i menších přihrádek, i v tomto ohledu vám Westwing rozhodně má co nabídnout. Šuplíkové, dvířkové i kombinované komody jsou u nás také dostupné v mnoha stylech, rozměrech i barvách. Můžete si vybrat z čistých linií minimalistického nábytku bez viditelných úchytek, nebo naopak z výrazně barevně kontrastujících konstrukcí a otevíracích prvků.

Prakticky využít lze ale také prostor na horní desce komody či skříňky. Pořiďte si na Westwing například dekorační tácy do nich si můžete uložit nezbytnosti, na které nesmíte při odchodu z domu zapomenout. V misce přímo na očích tak můžete mít klíče od domu či auta, sluneční brýle nebo čip od skříňky v posilovně. 

Jaké skříňky a komody jsou vhodné do předsíně?

Vzhledem k tomu, že prostory chodeb a předsíní bývají na další nábytek většinou poměrně strohé, můžete se při výběru své nové komody, skříňky nebo stoličky do předsíně poměrně odvázat. Možná jste omezeni rozměry vaší předsíně, co ale nikdo nijak limitovat nemůže, je projev vašeho oblíbeného stylu v prostoru, který vám říká pane. Jak jsme již ale zmiňovali, kompletní sortiment obchodu Westwing je velmi originální. Proto se nemusíte obávat, že byste si u nás nevybrali, ať už je váš šálek kávy jakýkoliv.

Pro nábytek, bytové dekorace a doplňky, které za sebe nechávají mluvit jedinečný design a prémiovou kvalitu, se chodí k nám. Westwing vám kromě široké nabídky svých výrobků vykouzlí úsměv na tváři také rychlou dodací lhůtou a dopravou zdarma pro všechny objednávky nad 800 Kč. Neváhejte tedy a pořiďte si novou komodu a skříňku do vaší chodby ještě dnes!