Hledat

Lavice

Seřadit
40 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Lavice: objevte kvalitní lavice do jídelny nebo kuchyně

Míváte doma často početné návštěvy, ale nechce se vám neustále odněkud vytahovat židle pro hosty a za pár hodin je zase stěhovat zpátky? Máme pro vás skvělé řešení. Zatímco na židli se při vší snaze vejde pouze jeden člověk, na lavici se jich vměstná hned několik. Takové posezení oceníte i v případě, že ve vašem bytě není moc místa a nemůžete si proto dovolit zastavět prostor tolika židlemi. Někdy je jednoduše potřeba umístit za jednu hranu stolu více, než pouze jednoho člověka na jedné židli.

Možná si pod pojmem lavice představíte výjevy ze starých filmů, kde na tomto nábytku sedí dědeček na zápraží a opřený o hůl sleduje okolní dění. Pravda je ale taková, že lavice už dávno nepatří ven či do předsíně jako sedátko při obouvání. Naopak. V posledních letech se trend lavic jako běžné a designové součásti moderního interiéru poměrně dost rozšířil. Samozřejmě se ale nebavíme o lamino-koženkovém retro stylu, který mnoho z nás pamatuje z dob minulého režimu. Pojďte se s námi podívat na nádherné lavice do kuchyně a jídelní zóny na Westwing.

Objevte moderní lavice ke stolu online na Westwing

Dejte sbohem židlím, pokud vám doma zabírají až příliš mnoho místa, a pořiďte si do své kuchyně či jídelny nádherné stylové lavice, které zakoupíte u nás na Westwing za skvělé ceny. Ať už preferujete dřevo, standardní či masivní, nebo byste u své nové lavice ke stolu ocenili spíše kovové zpracování, u nás si přijdete na své. Jako potahový materiál sedacích částí je u lavic v našem sortimentu nejčastěji použit samet, kůže nebo kožená imitace. Samozřejmě ale máme i čistě dřevěné modely bez polstrování.

Podle stylu vašeho interiéru a vybavení v něm vybírejte i design a styl své nové kuchyňské lavice. Do bytů ve venkovském stylu si můžete vybrat například celodřevěnou lavici bez polstrování z přírodního teakového dřeva s patinou. Milovníky industriálního bytového vybavení zase potěší jednoduchá černá žebrovaná lavice z lakovaného mahagonového dřeva. Pohodlné sezení vám i vašim hostům zajistí i sametová lavice s opěrkami. Kromě toho, že v prostoru jídelny bude tento model působit naprosto dokonale, se můžete spolehnout i na to, že bude lavice jako nová vypadat ještě hodně dlouho bez ohledu na to, jak intenzivně bude používána. Je totiž vyrobena z materiálů, které úspěšně prošly testy odolnosti proti oděru.

Skvělým doplňkem pro lavice všeho druhu jsou podsedáky. Ještě více zpříjemní sezení, můžete je kdykoliv vyprat, když se zašpiní, a také je lze vyměňovat, takže se nikdy neokoukají. Dekorační polštáře na lavici jsou další možností, jak vyzdobit a zútulnit prostory jídelny či kuchyně a zároveň ještě zvýšit komfort sezení. Kvalitní a designové dekorační polštáře i podsedáky najdete na Westwing.

Jak vybrat lavici do jídelny online?

Je nad Slunce jasnější, že první a nejdůležitější proměnnou, na kterou je při výběru lavice do jídelny nebo do kuchyně potřeba myslet, je velikost lavice a to, kam ji chceme umístit. Je samozřejmě možné, a často to i velmi dobře vypadá, umístit ke stolu jak lavici, tak židle. Pokud však nejste milovník extravagance a není to přímo vaším záměrem, rozhodně by se nemělo stát, že se v rámci vybavení jídelní zóny střetnou více než dva styly. Jinak ale záleží skutečně pouze na tom, co se vám líbí a jaké máte prostorové možnosti a samozřejmě rozpočet.

Barvu, cenu, rozměry, značku a dokonce i termín dodání si u nás můžete vyfiltrovat tak, abyste si mohli vybírat skutečně jen z modelů, které splňují vaše očekávání.

Potěšte se pohledem na krásný sedací nábytek a kupte si na Westwing pohodlné designové lavice z dílen světových značek a úspěšných návrhářů. Při objednávce ve výši nad 800 Kč pro vás máme dopravu vašeho zboží až k vám domů zcela zdarma.