Hledat

Věšáky do předsíně

Seřadit
151 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Věšáky do předsíně: objevte stylový věšák do vaší předsíně

Předsíň je něco jako otevřená náruč, která vás vítá již od dveří. Ukazuje na vkus majitele domu či bytu a dává vám možnost si zde odložit. Zde ze sebe sundáte všechnu tíhu dne a do dalšího prostoru domova už vkročíte odlehčeni na těle i na duši. Proto by předsíň měla být nejen funkční, ale i lahodit oku a neměly by zde také chybět deisgnový věšák do předsíně.

Určitě by tak neměl chybět věšák do chodby, kde si budete moci pověsit kabáty a bundy a uložit boty. Krásné věšáky na oblečení najdete právě na Westwing. Jistě najdete takový, který vám nezabere mnoho místa, ale bude stačit pro celou vaši rodinu.

Věšáky na chodbě

Šatna a chodba prostě patří k sobě. Ale když nemáte žádný prostor pro větší předsíňovou stěnu nebo prostě příliš bund a kabátů, může se stojací věšák hodit. Za nízkou cenu můžete se stojícím věšákem získat prostor navíc. Nábytkové kusy, jako jsou věšáky, nemusí být přitom v žádném případě nevýrazné nebo až fádní, ale mohou překvapit zajímavým designem.

Věšák ze dřeva sestavený ve tvaru kmene stromu nebo z pádla, může být právě tím zajímavým nápadem. Často bývá v chodbě umístěn také kovový věšák ve vzhledu vintage a celému prostoru tak dodává romantické a nostalgické kouzlo. Také barevně se může věšák předvést v plné kráse a jako výrazná barevná tečka se stát ozdobným doplňkem haly. Takže barevný či docela jednoduchý věšák je vždy stylovým společníkem ve vstupním prostoru a navíc poskytne i potřebný úložný prostor pro kabáty, šály a čepice.

Nakupujte věšák do předsíně na Westwing

Možná vám připadá, že řešit věšáky na zeď je druh malichernosti. Ale věřte, že krása spočívá v detailech. Pokud sladíte nábytek s doplňky, bude předsíň vypadat fantasticky a přívětivě. K dispozici jsou klasické stojací dřevěné věšáky na oblečení, ale i kovové, z umělé hmoty nebo třeba i doplněné o samet. Existují i kombinace věšáků na chodbu spolu se zrcadly nebo botníky. 

Než však budete vybírat, je nutné spočítat, kolik háčků potřebujete. Někomu stačí tři, jiná rodina potřebuje deset. Záleží podle počtu členů, zda jsou u vás doma časté návštěvy a co vše na věšák potřebujete pověsit. Měl by pojmout dostatek svrchního oblečení, čepice a třeba i kabelky a tašky přes rameno. Vybírat můžete z různých typů háčků. Od jednoduchých ve tvaru háku na ryby, přes zvířecí motivy až po klasiku. 

Rozsáhlý výběr věšáků naleznete na Westwing. Zařiďte si tedy chodbu snů a mějte krásný a funkční vstup do svého domova.