Hledat

Věšáky na zeď

Seřadit
101 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Věšák na klíče

Znáte ty příběhy o ztracených klíčích v nejnevhodnější doba? Například když spěcháte na autobus, s dětmi do školy nebo do školky, nebo dokonce na letiště? Stojíte v předsíni, máte sbalené všechny věci, jste oblečení, obutí a hledáte – klíče! Nejsou v kapse od kabátu, tak začnete zuřivě prohrabovat kabelku nebo tašku, nervozita se stupňuje... a vy si buď vzpomenete, kam jste je den předtím položili, když jste přišli domů (nejsou třeba na kuchyňském stole?) nebo prostě odejdete z bytu a jen zabouchnete. To ale můžete udělat jen v případě, že nebydlíte sami a víte, že ten druhý klíče má.

Těmhle hororovým historkám se můžete vyhnout, pokud si doma vyhradíte místo, kam při návratu domů odložíte nebo pověsíte klíče - věšák na klíče, například. Pokud si vytvoříte tenhle zvyk dávat je jen na jedno místo, máte vyhráno – už nikdy je nebudete hledat. A vytvořit si zvyk trvá podle vědců pouhých 21 dní. Za zkoušku to stojí, no ne? My ve Westwing jsme si s klíči zažili své, proto víme, že umět klíče ráno při odchodu z bytu najít je k nezaplacení. A protože se staráme o to, aby váš byt vypadal jako ze škatulky, vybíráme pro vás designové a funkční věšáky a poličky na klíče, které vás budou bavit a budete se moci spolehnout, že své klíče vždy najdete. Navíc máme slevy až 70%!

Věšák na klíče ve všech stylech

Říkáte si, co asi tak může být zajímavého na věšáku na klíče? Pokud se na věc díváte takto, tak nic, máte pravdu. Ale pokud se na věšák díváte jako na výrazný designový prvek v předsíni, máte před sebou najednou široké pole pro kreativitu! Navíc budete mít hned u vchodu do bytu věc, které si každý všimne a která 100% upoutá pozornost. Ukážeme vám, že věšák není jen věšák. Vybírejte podle stylu a vkusu:

  • puristický styl: čistý, rovný a jasný styl věšáků, které jsou jednoduché, ale přesto nápadné. Může být rovný nebo rohový, dřevěný nebo kovový – s jednou jedinou částí, na kterou se veší klíče. Jednoduchost bez chaosu. Sluší mu bílá a hnědá barva, případně čisté dřevo nebo kov.
  • hravý kousek: srdíčka, kvítky, ptáčci – ideální doplněk k romantickému stylu
  • urban style: pověste si klíče na své oblíbené město!
  • funkční: věšák na klíče nemusí jen vypadat dobře a držet klíče pohromadě na jednom místě – může být i funkční. Nevěříte? Existují kombinace věšáků s magnetickými tabulemi, kam si můžete dávat vzkazy/dopisy/připomínky nebo třeba nákupní seznam. Záleží na vaší fantazii!