Hledat

Věšáky na oblečení

Seřadit
40 Výrobků
Seřadit

Věšáky na oblečení: objevte designový věšák na vaše oblečení

V domácnosti je potřeba mnoho úložného prostoru. Každý z nás má totiž spoustu osobních věcí a potřeb, které je třeba někam uložit. Nejinak je to s oblečením. I tomu musíte vymezit prostor. Postačí šuplíky či police, ale kde zavěsit košile, šaty a mikiny? Ty je vždy lepší umístit na ramínko. K tomu slouží věšáky na oblečení. Obvykle jde o jednu či dvě šatní tyče, které poskytnou dostatek místa na pověšení šatstva. 

Někdy se ovšem klasické šatní skříňe nevejdou, ale to ovšem nevadí. Pěkný designový věšák ozvláštní každý prostor. Můžete jej postavit jak přímo do pokoje, tak klidně do šatny či komory. Na Westwing jsou k dispozici také věšáky na zeď jak úzké a vysoké, tak nízké a široké, z kovu i ze dřeva. Nebo objevte také praktický štendr na oblečení, který si doslova zamilujete.

Nakupujte věšák na bundy či němého sluhu na Westwing

Patříte do skupiny lidí, kteří si na sebe dvakrát stejné oblečení nevezmou anebo jste ti, co dokud to není flekaté, stále to jde? Znáte název produktu němý sluha? V podstatě jde o nízký věšák. Na něj si rozložíte kalhoty, triko a ty do druhého dne vyvětrají. Lidé je používají i jako odkladiště tzv. domácího oblečení.

Nemyslete si však, že by němý sluha musel být nutně jen v ložnici. Můžete jej postavit kdekoliv. V koupelně se přes něj dá přehodit pyžamo nebo vám podrží ručníky, v chodbě poslouží na módní doplňky a sáčka. Můžete jej postavit přímo pod věšák na bundy a budete mít vše po ruce. Opět lze vybírat různé dekory a velikosti.

Na Westwing je velký výběr krásných věšáků na oblečení. Jsou zde vysoké na pověšení bund, ale i nižší k podržení kalhot. Krásný design, výborná kvalita, světový návrháři ale i benefity v podobě možnosti vrácení zboží jsou na Westwing standardem.