Hledat

Šatní skříně

Seřadit
146 Výrobků
Seřadit

Šatní skříně: moderní skříně do ložnice

Ložnice je místo, kam chodíme čerpat energii. Aby tomu tak bylo, je třeba se prvně obléci do pohodlného oblečení. A to si vytáhnete z moderní šatní skříně, které můžou být různých barev, vyrobeny z rozdílných materiálů a vnitřní řešení také nebývá stále stejné. Každý potřebuje úložný prostor na své věci. Ať už jde o osobní potřeby nebo oblečení, skvěle poslouží šatní skříně. Každá by však měla být natolik prostorná, aby pojmula všechno vaše oblečení. Je jasné, že úzká šatní skříň má menší kapacitu než širší. Proto ji vybírejte na míru, podle potřeb.

Objevte designové moderní skříně do ložnice

Jakou šatní skříň vybrat a co by měla mít? Ty nejlepší spojují zásuvky s šatními tyčemi. Tedy, že nejen máte možnost šaty pověsit na ramínka, ale svetry a kalhoty pěkně poskládáte do zásuvky. Vše tak bude přehledné. Na Westwing máme právě širokou škálu skříní, abyste si mohli vybrat podle množství šatů, které máte.

Na webu je široká škála skříní do ložnice v mnoha barvách. Klasikou je bílý nábytek, ale dnes je oblíben i barevný, hlavně v šedých a černých tónech. I ty u nás nechybí, a to hned v několika stylech. K dispozici jsou skříně do ložnice s posuvnými dveřmi, určené do malých prostorů, vysoké i nízké, postavené na nožičkách i stojící volně na zemi. Tady je dobré vybrat podle vaší výšky, abyste pohodlně dosáhli do horních polic.

Skříně vynikají výbornou kvalitou zpracování, širokým výběrem rozměrů a uspořádání, ale můžete si vybírat i podle stylů. Pokud si nejste jisti, která bude do vaší ložnice ideální, poradíme vám.

 • Mnoho druhů stylů jako retro, industriální styl, zdobný venkovský a další umožní vybrat takovou, aby zapadala do zařízení pokoje.
 • Různá uspořádání jsou skvělá při výběru, protože si vyberete tolik polic, kolik je třeba. Pamatujte na to, že i zásuvky jsou důležité. Schováte do nich mnoho osobních věcí.
 • Velké skříně do pokoje zvažte jen tehdy, pokud na ně máte prostor. V opačném případě volte menší a zaměřte se na systém ukládání oblečení.
 • Velikost skříně volte i na základě toho, co vše do ní budete dávat. Sezónní oblečení, boty, kabelky, dokumenty v podobě smluv a třeba i kosmetiku.
 • 4 důvody, proč si pořídit šatní skříň do ložnice na Westwing

  Nakupování online je dnes docela běžnou záležitostí. Ve chvíli, kdy nemáte možnost osobního výběru, je to jediná forma nákupu. Moderní technologie umí téměř dokonale přiblížit reálný vzhled materiálů a struktur. Proto se online nákupu nemusíte obávat a vyberte si novou šatní skříň právě na Westwing.

 • K dispozici máme mnoho designových skvostů. Zahrnujeme v nabídce i světové značky a krásné designové výrobky.
 • Máte obavu, že budete dlouho čekat, než si své zboží vyzvednete? Dbáme na rychlé doručení, právě z toho důvodu, abyste si mohli zboží co nejdříve užívat a mít svůj domov krásný.
 • Pro své zákazníky také zařizujeme nejen rychlou dopravu, ale při objednávce nad 800 Kč je zdarma.
 • Výrobky jsou kvalitní. Vydrží tedy mnoho let. Navíc na Westwing lze najít doplňky a vybavení ve všech interiérových stylech.
 • Věříme, že nákupem na Westwing proměníte váš domov v krásné místo k žití!