Hledat

Šatní systémy

81 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Šatní systémy pro nejlepší využití v interiéru

Šatní systémy jsou jedním z nejoblíbenějších řešení pro úložný prostor v domácnosti. Není se co divit, protože si je můžete přizpůsobit podle vlastních potřeb a prostoru, který máte k dispozici. Co byste o nich měli vědět?

Z čeho se skládá šatní systém?

Každá šatní systém obsahuje police a tyč na šaty, které lze nastavit do libovolné výšky. Množství těchto prvků se přitom liší od provedení, které si vyberete. Můžete si tak vybrat regálové skříně nebo si vytvořit hotové šatní systémy, pokud zkombinujete více modulů.

Jaké jsou typické rozměry?

U nás na Westwing naleznete šatní systém s šířkou od 50 cm až do 300 cm, přičemž hloubka je 62 cm a výška tradičních 200 cm. Tím pádem se hodí i pro menší i rozměrnější bydlení a vaši sestavu si budete kdykoli moci doplnit o další modul.

Které jsou nejčastější materiály a barvy?

Šatní systémy jsou vyrobeny z odolné dřevotřísky s certifikátem FSC ak tomu jsou ošetřeny ochrannou vrstvou nebo fólií – jsou tedy dokonale přizpůsobeny pro každodenní používání a jsou odolné vůči poškození. Naleznete zde elegantní bílé skříně , poutavé černé skříně a další nádherné přírodní barvy jako béžová, šedá či ořechová hnědá. Tím však naše nabídka nekončí – objevte také stylové ratanové nebo minimalistické kovové skříně v moderním otevřeném provedení nebo v tom klasickém na zavírání. Tyto materiály se také výborně osvědčí v každém interiéru..

Jaké jsou vhodné doplňky pro šatní systémy?

Nejen pro tyto skříně vám doporučujeme košíky různých rozměrů a k tomu praktické úložné boxy, které se postarají o dokonalý pořádek. Mezi skvělé pomocníky se bezpodmínečně řadí i doplňky do skříně jako věšáky, závěsné organizéry či stohovatelné bedničky. Kromě pořádku i pěkně zpestří vnitřek vaší skříně.

Najděte si svůj šatní systém online na Westwing

Je to tak jednoduché – vyberte ty správné rozměry pro vaše modulární skříně, zvolte si barvu a provedení, které vám nejvíce imponuje, a tento skvělý nábytek bude brzy na cestě k vám! Pokud byste měli chuť si vaši sestavu doplnit o menší či větší modul, u nás jsou k dispozici všechny druhy.

Šatní systém jsou obrovský interiérový hit, který krásně doplní každý obývací pokoj, ložnici či předsíň. V našem online obchodu Westwing naleznete širokou nabídku rozměrů, stylů a barev a to vše vyrobeno z trvanlivých, certifikovaných materiálů, které podporují udržitelnost zdrojů. Už víte, kterou si vyberete pro váš domov?