Hledat

V mnoha bytech a domech lze vidět podobný problém: Rohy v různých obytných místnostech nejsou optimálně využity a jsou jednoduše prázdné. S nábytkem, který prochází přes roh, je tato otázka passé! Rohová sedací souprava, rohová skříňka nebo rohová vitrína jsou nádherné kusy nábytku, které našim rohům dávají život! Zejména rohové skříně mohou být snadno připojeny k existujícímu nábytku a jsou skutečným lákadlem pro oči!

Westwing má obzvláště rád malé rohové skříňky, protože dávají kulatý a konečný vzhled každé místnosti. Rohové skříně vždy vypadají jako by byly vytvořeny pro dané místo, kde právě stojí. Rohové nízké skříňky nebo umístěné v horní části, slouží také jako dokonalá dekorace. V našich každodenních nových prodejních kampaních, které se točí kolem vybraných témat, nabízíme přesně takový nábytek, doplňky a něco navíc.

Rohové skříně: Výhody

  • Rozhodující výhoda rohové skříně je, že nepoužité a možná trochu zaprášené kouty v chodbě, v kuchyni nebo v obývacím pokoji a ložnici konečně mají význam a jsou spíše chytře využity, než jako nesmyslné plýtvání prostorem.
  • Za dveřmi skříně se skrývá spousta úložného prostoru, protože prostor rohu je využíván bez toho, aniž by skříň v místnosti zabírala dodatečný prostor, a proto nestojí v prostoru zbytečně.
  • Stejně jako u běžných skříní mohou být variabilně využívány i police, takže vždy najdete perfektní individuální řešení.
  • Přes atraktivní vnější vzhled se rohové skříňky, v ideálním případě, dávají často do kontrastu se zrcadlem nebo se světlem, tak bude působit celá místnost o něco větší a přátelštější.

Rohová skříň na šaty

Jako skříň na šaty žije také rohová skříň a i nadále získává na větší popularitě, především kvůli tomu, že rohová skříň má obrovské množství prostoru pro všechny ubrusy, šaty, kalhoty, halenky, ponožky, kravaty nebo svetry. Podobně jako u běžného šatníku je k dispozici tato rohová skříň na oblečení s regály a policemi, které mohou být vyrobeny a instalovány ve většině případů jednotlivě a pro osobní potřebu.

Prostřednictvím mnoha místa, které rohové skříně na oblečení nabízí, se člověk cítí při výběru oblečení na druhý den o krok dopředu, protože máte šatnu. Skvělý pocit! A pokud pak také můžete ukládat všechno své oblečení a doplňky v této skříňce, která zvenku dělá opravdu dobrý dojem, pak stylové ložnici s rohovou skříňí nestojí nic v cestě!

Rohová skříň v kuchyni

Všechny kuchyně ve tvaru L nebo písmene U použily také rohovou skříňku k jejímu vytvoření; jak jinak je toto místo moudře využitelné? Zvlášť pokud máte jen malou kuchyň, by místo mělo být opravdu chytře využité, takže žádný centimetr nepřijde nazmar. Mnoho výrobců kuchyní přijalo toto inteligentní řešení, pro všechny výklenky nacházející se v kuchyni. Do rohové skříně v kuchyni, můžeme uložit například hrnce na vaření a tak jsou praktické vychytávkyvždy po ruce.

Rohová skříňka vyplní prázdné rohy a ještě k tomu dobře vypadá. Darujte si cenný prostor a nechte Vaše rohy žít!

Rohová skříňka v koupelně

Stejně jako šatní skříň se zrcadlem v ložnici a v kuchyni k odkládání hrnců, dělá rohová skříň dobrý dojem také v koupelně a i zde ji lze použít moudře. Je to právě koupelna, která je v domovech často poměrně malá. Ale právě tady musí spousta věcí najít své místo. Skříňka pod umyvadlem a za zrcadlem praská obvykle ve švech, ale nikde nejsou ručníky ani župan. Samozřejmě byste mohli umístit tyto věci ve skříni v hale nebo do prostorné rohové skříně, ale to je velmi těžkopádné a nepraktické. Člověk by si musel pokaždé před sprchováním s sebou brát ručník z jedné místnosti do druhé. Rohové skříňky se proto výborně hodí, abyste dostali další úložný prostor v koupelně.

Díky nastavitelným policím, které nabízejí dostatek prostoru pro ukládání ručníků a jsou k dostání dle velikosti koupelny, v různých formátech (výška, šířka, hloubka). Tak můžete dobře využít každý cm v malé koupelně s rohovou skříňkou a tím ukázat stylový vrchol. Rohové skříně přesvědčí nejen svou praktickou povahou, ale také díky jejich designu. Vhodná ke všem zbývajícím kusům nábytku, je rohová skříň vyráběna ze dřeva (dub, buk, ratan) nebo kovu. Pokud jde o barvu, můžete jednoduše použít krásnou skříň v bílé nebo světlé barvě s přízvukem červené.

Rohová skříňka v jídelně

Rohové skříňky jako výkladní skříň jsou ideální pro jídelny. A byla by škoda jemný porcelán se stylovým zdobením vyndávat na stůl jen o svátcích. Použijte skříně se skleněnými panely jako krásnou dekoraci a užijte si každý den, pohled na Vaše klenoty. Investovat do rohové skříňky se vyplatí v každém případě, protože dává do pokoje jedinečný vzhled a je také výborně přizpůsobitelná na praktické uložení talířů na dort a misek.

Nechte se inspirovat funkční krásou, kterou vykouzlí rohová skříňka ve Vašem pokoji!

Rohové skříně

Seřadit
27 Výrobků
Seřadit