Hledat

Botníky

Seřadit
43 Výrobků
Seřadit

Botníky: objevte stylový botník pro váš domov

Člověk je tvor přemýšlivý, tvořivý a povětšinou i milující pořádek. Uklizený domov je totiž vizitkou majitele. Pokud už ve dveřích přeskakujete boty a kopete do přezůvek, asi není něco v pořádku. Jak tedy dostat svou obuv pod kontrolu? Pořiďte si botník. Takový, který pojme všechnu obuv celé domácnosti. Nač mít tenisky v krabici pod postelí, přezůvky za dveřmi a kozačky schované v tašce ve skříni, když to můžete vše naskládat na jedno místo. 

Botníky můžete využít i jako sedátko při obouvání, k položení tašek s nákupem anebo jako opěrku při zavazování bot. Vyberte si ten svůj na Westwnig.

Jak vybrat ten správný botník online?

Jste milovníci bot a nikdy neodoláte, když jdete kolem výloh s obuví? Nebo jste pravý opak a boty nosíte do doby, než vám z nich lezou palce. Botníky vybírejte vždy podle toho, kolik bot vlastníte. Jestliže máte úchylku doporučujeme spíše výklopné botníky, které pojmou mnoho párů bez toho, aby zabraly příliš místa. Pokud však držíte své chutě na uzdě, pak postačí policový botník. Ten má několik řad a nahoře občas polstrování určené k posezení.

Výklopný botník oceníte i v případech, kdy není prostor příliš velký. A pokud ještě zvolíte bílé botníky, bude to trefa do černého. Klasická paneláková chodba není příliš široká, tam počítáte každý centimetr. Lépe do něj naskládáte i vysoké kozačky nebo obří pracovní boty manžela.

Uklizené boty v botníku zajistí pořádek v celém domě. Nebudou se válet za dveřmi a pomohou vytvořit uklizený pěkný vstup. Na Westwing si vyberete z různých velikostí, tvarů, zdobení a materiálů. Jsou zde kovové botníky nebo dřevěné botníky, moderního vzhledu ale i klasického venkovského stylu. Stačí vybrat ten, který se vám vměstná na dané místo a objednat.