Hledat

Kovové botníky

Kovový botník

Své boty milujeme nadevše. Denně nám dělají společnost na všech našich cestách - do práce, na večeři s 10centimetrovým podpatkem, na rodinné oslavy nebo k tanci do oblíbeného klubu. A tak pro naše miláčky samozřejmě musíme v naší domácnosti zajistit také náležité místo, kterým je správný botník! Může být kovový, z nerezové oceli nebo také ze dřeva – možnosti, jak o naše boty pečovat, jsou tak rozmanité jako boty samy. Botník (z kovu nebo ze dřeva) prostě musíte v každém případě mít!

Westwing miluje nábytek a vše, co souvisí se zařizováním vašeho domova. Víme, jak je důležité, aby všechno, co máte rádi a milujete, mělo ve vašem bytě své vlastní místo. Jen tak se můžete cítit příjemně a v pohodě. A nezáleží na tom, zda jde o nábytek, bytové doplňky nebo právě botník – z kovu, dřeva nebo z nerezavějící oceli. Westwing má své odborníky na styl, kteří po celém světě hledají nové trendy, z nichž jsme pro vás udělali exkluzivní výběr. Nechte se inspirovat!

Kovový botník: prostě cool!

Pokud jde o botník, existují různé druhy a také různé pohledy. Kov vytvoří krásné moderní prostředí pro vaše “miláčky” a obzvlášť pěkně na něm vyniknou různé barvy a vzory obuvi. Černý nebo bílý kovový botník se stane krásným velkým jevištěm pro boty, aniž by jejich barvy musely soupeřit s barvou botníku.

Kovový botník – součást industirálního stylu

Máte rádi styl newyorských loftů z 60. let s nábytkem s metalickým vzhledem, který připomíná tovární halu? Pak se právě takový kovový botník nebo botník z nerez oceli perfektně hodí do vašeho interiéru. Kdo si zvolí jako materiál pro botník kov, ví, že se v industriálním stylu v loftu krásně uplatní. I když ve vaší domácnosti nejsou žádné konstrukční prvky, jako jsou trubky nebo cihlové zdi, můžete kovový botník kombinovat se šatníkem ze starého a poškrábaného nábytku, možná dokonce mírně zrezivělého, a tak ve své chodbě vytvořit malý newyorský loft.

Bez ohledu na to, pro jaký botník – zda kovový nebo přeci jen ze dřeva hodícího se k industriálnímu stylu či spíše k útulnému venkovskému stylu s lavicí – se nakonec rozhodnete, budou mít vaše boty v každém případě své zvláštní místo, kde opravdu zazáří.

Kovový botník pro moderní styl – nebo snad romantický?

Zvolíte-li jako materiál pro botník kov, ne vždy to ještě nutně znamená, že jde o industriální styl bydlení. S kovem jako univerzálním materiálem je možné tvořit mnoho dalších stylů.

  • Minimalistický: Čisté linie, málo bytových doplňků, decentní barvy a rozlehlý prostor: to jsou charakteristické rysy minimalistického životního stylu. Kov je ideálním materiálem pro integraci do tohoto stylu. Matný nebo leštěný stůl z ušlechtilé oceli nebo elegantní botník (kov, chrom, nerez, hliník…) v rozlehlých otevřených prostorách a málo použitých barev vytvoří chladný vzhled a opravdu cool atmosféru. Pokud chcete vykouzlit určité teplo, můžete zůstat u lesklých materiálů a doplnit například akcenty v barvách mědi. Tato barva je elegantní a vytváří příjemný a útulný pocit.
  • Romantický: Chcete vykouzlit něco romantického? Jde to dobře i s botníkem. Kov může vás i vaše hosty nadchnout krásnými barvami nebo vzory. Botník se tak stane stylovým společníkem pro vaše oblíbené boty. S kovovým botníkem můžete vaši chodbu vybavit ve French Chic stylu. Dekorativní ornamenty a umělecké mozaiky tu nesmí v žádném případě chybět! Postavte ke kovovému botníku nostalgickou lavičku z tepaného železa a pro pohodlné sezení na ni položte sedák s květinovými vzory. Zrcadlo s ozdobným rámem tento styl ještě podtrhne. Kovový botník se sem hodí jak v matné černé, tak v zářivě bílé barvě.

Jakému stylu tedy dáte přednost? Kovové botníky vám nabízejí spoustu možností. Dejte průchod své tvůrčí fantazii a vyzdobte svoji chodbu tak, abyste vašim hostům odhalili část vaší osobnosti.