Hledat

Křesla

Seřadit
240 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Křesla: objevte pohodlné a designové křeslo pro váš domov

Křeslo je pro mnoho z nás útočištěm. Po dlouhém dni snad neexistuje nic lepšího, než přijít domů, převléci se do pohodlného oblečení, na odkládací stolek si položit voňavý šálek kávy nebo čaje a s knihou se pohodlně usadit do milovaného křesla. Pokud člověk potřebuje ulevit i svým nohám je skvělé se posadit na křeslo s podnožkou. Někdo preferuje křeslo u okna v chodbě, ze kterého je vidět do zahrady, jiný si odpočinku nejlépe užije v křesle v útulném čtenářském koutku v pracovně a jiní mají své oblíbené křeslo umístěné v obývacím pokoji jako součást sedací zóny tak, aby dobře viděli na televizi a zároveň byli ve středu dění. 

Tak či onak, při výběru nového křesla je potřeba myslet hned na několik věcí. Tento kus nábytku není jen na okrasu, ale musí splňovat i určité podmínky, co se týče pohodlí, bytelnosti a stability. Křeslo, které začne vrzat nebo křupat po týdnu používání tak, že se do něj bojíte posadit, by asi doma nechtěl nikdo. Proto je potřeba vybírat si z kvalitních kusů, nejen, co se týče designu, ale také materiálu a jeho zpracování. Zaměřte se i na to, jak křeslo stylově a vzhledově zapadne do interiéru pokoje, kam jej chcete umístit. V tomto ohledu se totiž experimenty příliš nevyplácejí.

Vyberte si své nové křeslo online na Westwing

Ke svému křeslu máme většinou vřelý vztah, jakožto k oblíbenému místu pro relaxaci a odpočinek. Proto není divu, že najít plnohodnotnou náhradu za křeslo, které již dosloužilo, se zdá jako nadlidský výkon. Kromě  nábytku a bytových dekorací u nás najdete samozřejmě i široký sortiment křesel. Mezi oblíbené modely patří praktické rozkládací křeslo, v němž si můžete dopřát odpolední siestu, která vám vlije do žil novou energii. Vaší terase či zimní zahradě zas budou slušet zahradní křesla. Materiál, z něhož jsou křesla vyrobena, je nejčastěji dřevo, kov nebo ratan. Co se liší výrazně, je polstrování a potahové textilie. Zatímco samet působí vysoce elegantně, pánové v interiéru oceňují zejména kůži. A to jak pravou, tak imitovanou.

Kupte si křeslo, které vám bude vyhovovat

Na Westwing si přijdete na své. Ať už si hodláte pořídit páreček klubových křesel, v nichž si budete užívat pohodlí, zatímco na stolku mezi nimi bude probíhat napínavý šachový souboj, nebo hledáte samostatné křeslo ušák nebo křeslo ušák s podnožkou, do kterého se schoulíte při sledování filmu či čtení dobré knihy. Popřípadě hledáte pro své dítě praktické a krásné dětské křeslo. Nebo sháníte-li dárek pro těhotnou ženu, možná vás překvapí, jak po příchodu dítěte ocení pohodlné houpací křeslo. Díky uklidňujícímu houpání si o nocích s uplakaným miminkem bude moci nechat leda tak zdát. 

Křeslo opravdu není pouhý kus nábytku, ale jedno z důležitých míst, které dohromady s osazenstvem domu tvoří domov. Cítíte, že vašemu bytu chybí něco, co by jeho útulnost doladilo k dokonalosti? Víme, co to je - pohodlné designové křeslo. Vsaďte na jistotu a přijďte se před koupí nového křesla inspirovat na Westwing. Kromě špičkového designu vám ručíme také za nejvyšší kvalitu výrobků, jež nabízíme. Díky testům odolnosti vůči tření, si navíc můžete být jisti, že křeslo od nás bude vypadat a fungovat skvěle ještě hodně dlouho.