Hledat

Zahradní křesla

Seřadit
59 Výrobků
Seřadit

Zahradní křesla: objevte designové křeslo na vaši zahradu

O tom, jak blahodárný účinek na lidské zdraví, ale i psychickou pohodu, má pobyt venku, asi není potřeba se nijak dlouze rozepisovat. Pohled do zeleně, sluneční paprsky přinášející vitamin D, a proudění čerstvého vzduchu jsou jednoduše balzámem pro tělo i duši. I odpočinek venku si ale můžete ještě více zpříjemnit.

Jak? Pohodlným sedacím nábytkem, který na vás v luxusním designu a prvotřídní kvalitě čeká v internetovém obchodě Westwing. Proč si zbytečně zkracovat posezení na čerstvém vzduchu nepohodlím na lavičce nebo třeba nekomfortní a ještě k tomu nehezké plastové židli, když u nás za skvělé ceny nakoupíte pohodlné zahradní křeslo k bazénu, do zahrady, do altánku, ale i na balkon či terasu?

Objevte kvalitní zahradní křeslo na Westwing

Pořiďte si k zahradnímu stolu také vkusná venkovní křesla ze dřeva, kovu, umělé hmoty, přírodního i umělého ratanu, bambusu a komponentů z umělého vlákna i bavlny. Na balkony v tmavých odstínech na vás na Westwing čeká třeba nádherný vyplétaný ušák s béžovýma nohama a konstrukcí z kovu, nebo od pohledu útulné ratanové houpací křeslo s kovovým rámem. Tmavé modely doporučujeme doplnit polštáři či sedáky v kontrastních barvách, jako je bílá, písková, hořčicová nebo béžová. I tento sortiment u nás samozřejmě nakoupíte.

Líbí se vám v zahradě spíše přírodní prvky? Pak si u nás vyberte jedno z mnoha venkovních sedátek právě v přírodním provedení. Například proutěné křeslo na balkon pro dva lidi či komfortní široké křeslo s nohama z masivního akátového dřeva, opěradlem a područkami z umělého ratanu a pěnovým sedátkem s pratelným světlým potahem. Další možností, jak prostory zahrady či balkonu zajímavě doplnit, je například orientální křeslo z bambusu, jež můžete umístit i do prostor v cestovatelském a bohémském stylu.

Milovníkům odvážnějšího stylu bydlení pak uděláme radost i minimalistickým a retro nábytkem v neobvyklých barvách, jako je růžová, žlutá či zelená. Například velmi oblíbené retro zahradní křeslo ve tvaru vejce s kovovou konstrukcí a ručně vyplétaným bužírkovým sedadlem pro vás máme hned v osmi atraktivních barevných provedeních.

Jak si vybrat pohodlné a kvalitní zahradní křeslo?

Pokud také milujete trávení volného času venku, ať už na zahradě, terase či balkoně, rozhodně se nemusíte omezovat jen na pár chvilek. Pořiďte si u nás na Westwing designové polohovací zahradní křeslo, na kterém se vám bude sedět tak komfortně, že budete venku chtít snídat, obědvat i večeřet. Pro večerní grilovačku nebo posezení s přáteli pro vás máme také desítky produktů v kategorii venkovního osvětlení. To abyste na sebe dobře viděli a mohli si užít legraci třeba při stolních hrách. A až budete chtít pozorovat hvězdy, jen zhasnete přenosnou stolní lampu a uvedete svoje polohovací křeslo do pozice vhodné pro ležení.

Ještě před tím, než svou objednávku s novými zahradními křesly potvrdíte, pro vás máme pár doporučení k nákupu. Vždy si v našem e-shopu rozklikněte detail vámi vybraného produktu a ujistěte se, že se vám na balkon či terasu pohodlně vejde. V popisku křesla si také zkontrolujte výrobcem doporučovanou nejvyšší zátěž, které můžete křeslo bezpečně vystavovat, aniž by došlo k jeho mechanickému poškození. Zvažte také prostředí, kterému bude nábytek čelit. Na zimu se samozřejmě doporučuje nábytek schovat na suché místo. Ale jde například i o zvýšenou prašnost některých míst na jaře a v létě, neboť v takovém případě je vždy praktičtější volbou koupě zahradního nábytku z materiálu, který se dá jednoduše udržovat kupříkladu otřením vlhkým hadříkem.

Chybí exteriéru vašeho domova nábytek, který by vhodně dozdobil prostor, kde rádi sedíte a pijete kávu s přáteli, grilujete či pozorujete letní noční oblohu? Internetový obchod Westwing pro vás neustále aktualizuje a rozšiřuje svou nabídku interiérového, ale taktéž venkovního nábytku i dekorativních doplňků. Ať už si k nám tedy vyrazíte pro nové venkovní křeslo, balkonové květináče v originálním vzhledu, nebo vaší terase chybí třeba odolný venkovní koberec, jistě si u nás přijdete na své a budete s našimi profesionálními službami nad míru spokojeni.

Za kvalitou a luxusním designem z dílen celosvětově uznávaných značek a návrhářů si stojíme tak jistě, že vám nabízíme možnost vrácení nevyhovujícího zboží během až 100 dní od jeho zakoupení. To je oproti běžným 14 dnům docela znatelný rozdíl, že? A aby toho nebylo málo, za registraci na našich webových stránkách automaticky získáváte voucher se slevou 1300 Kč na nákup na Westwing.