Hledat
Zahrada

Zahrada

Seřadit
1426 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Zahrada: Vše pro Vaší zahradu, terasu a balkon

Zahrada je pro mnoho lidí vítaným místem klidu. Oázou pro unavenou mysl i tělo, kam se od jara do podzimu chodíme nadechnout čerstvého vzduchu ve stresové situaci, po těžkém dni, nebo si s přáteli dát kávu či ugrilovat chutný steak. V zahradě je člověku tak dobře proto, že zelená barva uklidňuje, stejně jako zvuky přírody, a při kochání se rozkvetlými keři a květinami prostě získáváme zpět svůj vnitřní duševní klid a psychickou pohodu.

Patříte i vy mezi šťastlivce, kteří mají vlastní zahradu, terasu nebo alespoň balkon a rádi tam trávíte velkou část svého volného času? Pak už jste nejspíše také přišli na to, že kovový nebo dřevěný zahradní nábytek je naprostou nezbytností, abyste mohli skutečně vypnout a užít si venkovního relaxu.

K tomuto účelu jsou přímo stvořená zahradní lehátka, která ovšem můžete umístit i na balkon či terasu. Díky možnosti polohování si užijete jak opalování v leže, tak pohodlný polosed, při kterém můžete být plnohodnotnou součástí konverzace a okolního dění. Obchod Westwing vám nabízí velký výběr zahradního nábytku. Přestaňte o krásném vybavení na svou terasu nebo zahradu pouze snít a raději si pro něj k nám rovnou přijďte.

Objevte zahradní nábytek a dekorace na zahradu na Westwing

Kromě posezení nabízíme na Westwing také sortiment dalšího zahradního nábytku, který z vaší zahrady, terasy, pergoly nebo balkonu udělá ještě o něco příjemnější a útulnější místo. Vybavte svou venkovní odpočinkovou zónu také krásným a kvalitním zbožím z našeho e-shopu.

Příjemný kovový, plastový nebo ratanový nábytek na terasu či zahradu je prostě „must have“. Sedněte si do pohodlného křesla a užijte si uklidňující pohled do zahrady.

Sedací vaky, polohovací lehátka, houpací sítě nebo třeba měkoučké polstrované venkovní křeslo, které se dá rozložit pro případ, že byste si při opalování chtěli dát šlofíka. Nebo třeba pohodlné podsedáky na židle. To všechno jsou vymoženosti nezbytné pro dokonalý relax a únik z reality. 

Kupte si je na Westwing a užijte si teplé dny strávené venku.

Ukládejte své designové balkonové židle před prachem a jinými venkovními vlivy třeba do teakové broušené truhly. Déšť ani kroupy váš nábytek na balkon nepoškodí, schováte-li jej pod některou z našich elastických zahradních krycích plachet.

Sluníčko máme všichni rádi. Někdy je ho ale až příliš. Třeba, když si pozveme přátele na oběd na terase, ale zahradní stoly a další kovový zahradní nábytek jsou tak rozpálené, že byste na nich mohli bez nadsázky usmažit vajíčko. Slunečník ochrání před sluncem vás i váš nábytek.

Jak si vybrat zahradní nábytek a dekorace online?

Z nabídky internetového obchodu Westwing si vyberete jednoduše, byť obsahuje tisíce různých výrobků pro krásné bydlení. Díky našemu propracovanému způsobu filtrování si totiž jednoduše a hlavně rychle můžete nechat zobrazit pouze položky, které vás skutečně zajímají. 

Zadejte do filtru preferovaný typ venkovního či vnitřního vybavení, které byste si rádi zakoupili, zvolte cenové i velikostní rozpětí, barvu, styl i materiál, který v rámci daného kusu nábytku či doplňku preferujete. Máte-li zájem o výrobky konkrétní značky, i tu si můžete díky filtru nyní nechat zobrazit. Samozřejmostí je také možnost třídění výsledků podle ceny, novinek či oblíbenosti.

Vyšperkujte své venkovní prostory zahradním nábytkem, dekoracemi a doplňky, které na Westwing seženete v té nejlepší kvalitě a osobitém stylu a designu. Ať už toužíte po posezení v boho stylu nebo se vám líbí styl venkovský, minimalistický či industriální, u nás si rozhodně přijdete na své. Využijte také skvělé nabídky na dopravu zdarma pro objednávky nad 800 Kč.