Hledat

Zahradní nábytek

Seřadit
618 Výrobků
Seřadit

Zahradní nábytek: vše co potřebujete na vaši zahradu

Vytvořte si s námi pokoj navíc. Kde? Využijte své venkovní prostory. Nezáleží na tom, zda máte rozlehlou zahradu, menší balkon nebo slunnou terasu. Vše se dá využít. Vytvořte si z nich venkovní obývací pokoj, jelikož pobyt venku je velmi důležitý pro Vaše zdraví. Na Westwing takového zahradního nábytku a dekorací najdete celou řadu, stejně jako spousty inspirace, jak je vhodně použít.

Jednotlivé druhy a typy zahradního nábytku na Westwing

Zahradní stoly jsou velmi důležité, jestli chcete na zahradě pořádat večírky nebo oslavy. Kam se postaví všechno to občerstvení a dárečky? Při výběru myslete na to, pro kolik primárně lidí je potřeba a zda se vám v rámci úspory místa nevyplatí sklopné modely. Ke stolu pak patří patřičné místo k sezení. 

Zahradní židle by měla být bytelná, ale zároveň se snadno přenášet. Existují buď pevné nebo skládací varianty. Sestavy zahradního nábytku vám usnadní moře času u výběru zahradního nábytku. Navíc je to mnohdy výhodnější. Vždy jde o skupinu židle a stolu, které se vzájemně doplňují. 

Bydlíte v bytě, ale naštěstí jej máte rozšířen o lodžii? Balkonový nábytek je svou velikostí vhodný do všech menších prostorů. Je skladný a často rozkládací. Je lepší jej vytáhnout jen tehdy, když je třeba. Milujete jen tak odpočívat a nechat myšlenky plynout? Tak to už vás v létě vidím na něčem, kde budete chytat bronz. Ideální jsou na to zahradní lehátka, které se perfektně hodí jak na zahradu tak na balkon a nebo objevte naše stylové balkonové židle.

Můžete se na nich, jak posadit, tak pohodlně natáhnout. Pod starou lípou na zahradě si vychutnejte kávu při posezení na zahradní lavici. Vleze se na ni více lidí než na židli. Pro více hostů ideální. Kam položit to opečené maso a kde postavit sklenici piva? Zkuste pořídit zahradní odkládací stolek. Pojme vše, co klasický stůl už ne. 

Závěsná křesla mají v oblibě děti i dospělí. I když už se dnes houpačky protlačily do interiéru, venku je přece jen lepší prostředí. Posaďte se a užívejte toto pocitu. Kdo by neznal možnost ulehnutí mezi stromy. Houpací sítě dokonale uspí miminko i vás.

Jak si vybrat zahradní nábytek online?

Pokud nepatříte vyloženě mezi starou školu, možná už jste objevili kouzlo nákupů na internetu. Můžete si zde produkt v klidu prohlédnout, porovnat s jiným a pak se svobodně rozhodnout. Máte také mnohem větší výběr než v obchodě a navíc, vám vše doručí až domů. Promyslete si také, jaké máte prostorové možnosti. A na základě toho zvolte vhodný rozměr nábytku.

Jak na naší stránce najít rychleji zahradní nábytek, který chcete?

Rozhodli jste se pro online nákup, ale netušíte, jak najít ten správný kousek? Použijte naše filtry! Na Westwing můžete filtrovat buď podle barvy, materiálu nebo třeba ceny. Stačí si je vhodně nastavi a nebojte se je to velice intuitivní.

Výhody nákupu zahradního nábytku na Westwing

  • U nás máte až 100 dní na vrácení zboží. Máte tedy čas na rozmyšlenou.
  • Nemusíte se bát, že máme dlouhé dodací lhůty. Navíc nákup nad 800 Kč je s dopravou zdarma.
  • Máme ve výběru oblíbené a renomované produkty známých značek a designérů.
  • Přejeme vám hodně zábavy při vybírání nábytku na terasu a zahradu na Westwing!