Hledat

Balkonový nábytek

Seřadit
56 Výrobků
Seřadit

Balkonový nábytek: moderní posezení pro váš balkon a terasu

Také se každým rokem s koncem zimy už nemůžete dočkat toho, až na svém balkoně rozjedete první pořádnou grilovačku s rodinou a přáteli? Pokud chcete letos zazářit nejen perfektním kulinářským zážitkem, ale i něčím jiným, zaměřte se také na prostředí. Vdechněte svému balkonu nový život prostřednictvím stylového posezení na balkon. Na Westwing pro vás máme široký sortiment zahradního i balkonového nábytku, na kterém se vám bude pohodlně sedět během konverzace s přáteli i příjemně odpočívat při chvilce relaxu na čerstvém vzduchu.

Objevte stylový nábytek na balkon na Westwing

Přijďte si pro svůj nový stylový balkonový nábytek k nám na Westwing. Z desítek výrobků této kategorie si u nás můžete vybrat kovový, dřevěný, plastový, ratanový, bambusový a mramorový nábytek do své zahrady, lodžie, na balkon nebo třeba na terasu. Balkonový nábytek umělý ratan ochrání před rychlým stárnutím způsobeným vlhkem a změnami teplot. Proto je polyratan vhodným materiálem i pro balkonový nábytek skládací, který bude vystaven horším povětrnostním podmínkám.

Pro milovníky designového nábytku máme skvělou zprávu. Stylové a originální kousky můžete mít díky obchodu Westwing i na svém balkoně. Například balkonovou židli s hliníkovým rámem v bílé barvě, která nádherně kontrastuje s teakovým dřevem použitým na sedací část a opěradlo židle. Máme pro vás samozřejmě i stolek ve stejném vzhledu, aby váš venkovní nábytek šel tón v tónu. Nutným doplňkem k vyšperkování atmosféry balkonu či terasy k naprosté dokonalosti jsou samozřejmě elegantní slunečníky nebo venkovní květináče v dekorativním vzhledu. Osaďte je kvetoucími rostlinami a kochejte se pohledem na ně až do pozdního podzimu. 

Jaké posezení vybrat na balkon či terasu online?

Zásadní otázkou je v rámci zahradního nábytku velikost prostoru, kam jej budete umisťovat. Ne každý má totiž možnost pořídit si obrovské posezení na terasu o velikosti čtvrtiny fotbalového hřiště. Pokud jste takovým šťastlivcem a můžete si vybírat z masivních stolů, doporučujeme vám zvolit pohodlná křesla s područkami, která se budou k velkému stolu hodit. K posezení na malý balkon vám skvěle poslouží skládací židle. Můžete je mít složené stranou a rozložit je podle potřeby. Třeba až k vám přijede návštěva, nebo až si vaše drahé děti přivstanou a udělají si čas s vámi posnídat na čerstvém ranním vzduchu.

Také byste měli při výběru myslet na to, zda máte možnost nábytek zazimovat a ochránit ho před povětrnostními podmínkami. Pokud kupujete nábytek na lodžii s okny, nemusíte nad tím více méně přemýšlet, protože do lodžie neprší, nesněží a nemrzne tam. Jinak je vhodné volit odolné materiály, jako je kov, polyratan nebo umělá hmota. I tak, pokud chcete, aby vám sestava balkonového nábytku vydržela dlouho krásná, je dobré nábytku najít zimoviště ve sklepě, garáži, na půdě nebo třeba v zahradním domku. Pokud takovou možnost nemáte, alespoň posezení na zahradě zabalte do plachty.

Ať už se vám líbí rozkošné kávové stolky a židličky v romantickém stylu nebo si na svou zahradu či balkon hodláte pořídit bytelný nábytek z masivu, s nímž nehne žádná letní bouřka, vše, co chcete, najdete na Westwing. Kromě nábytku do domu, na balkon i na zahradu, pro vás máme i dekorace a doplňky, které pozvednou atmosféru vašeho bydlení. Lhůta na vrácení zakoupeného zboží v neuvěřitelné délce 100 dní. Nakupujte na Westwing chytře a z pohodlí domova.