Hledat

Zahradní lehátka

Zahradní lehátka: dopřejte si odpočinku na vaší zahradě

Také milujete pobyt na čerstvém vzduchu? Sednout si na terasu, balkon či rovnou na zahradu a užívat si sluníčko a teplé počasí je prostě relax. Mohlo by to vůbec být lepší? Co třeba, kdybyste si při slunění nebo pohledu do zeleně mohli navíc lehnout a dopřát odpočinek nejen své vytížené mysli, ale i svému tělu? Pořiďte si pro sebe i svou rodinu krásná a kvalitní zahradní lehátka na Westwing a užívejte si společně strávené chvíle odpočinku.

Objevte kvalitní lehátka na zahradu na Westwing

Kromě dalšího sortimentu zahradního nábytku, jako jsou zahradní stoly, židle, houpací sítě nebo rovnou celé sestavy stylového nábytku, naleznete v obchodě Westwing i samostatnou kategorii kvalitních a originálních zahradních lehátek. Vybírat si můžete z desítek nejrůznějších modelů z kovu, bambusu, dřeva, umělé hmoty či umělého vlákna, a to jak lehátka na pláž, tak například pohodlnou designovou denní postel z bambusového dřeva. S ní objevíte naprosto nový komfort při lenošení, opalování nebo třeba učení se na terase.

Ozdobou odpočinkové zóny na vaší zahradě bude polohovací zahradní lehátko pro dvě osoby. Takovou měkkost a pohodlí ocení opravdu každý. I ten největší odpůrce lenošení. Vaše rodina si ho oblíbí natolik, že je klidně možné, že se o vaše nové lehátko budou vést spory. Počítejte proto raději s tím, že bude možná potřeba vytvořit časový rozvrh, kdo má na lehátku koho střídat. Kromě materiálů si na Westwing samozřejmě můžete vybírat i z mnoha různých modelů. Například lehátko zahradní s područkami, o které si můžete opřít ruce, nebo lehátko s kolečky pro snadný přesun.

S touto vychytávkou se můžete opalovat klidně od rána do večera, neboť se s lehátkem vždy jen posunete tam, kam zrovna dopadá sluneční svit. Vedle lehátka na opalování můžete umístit malý odkládací stolek, na který si položíte opalovací krém, sluneční brýle, časopis a hlavně občerstvení. Třeba osvěžující domácí limonádu v designové sklenici, kterou také lze zakoupit v našem internetovém obchodě. 

Jak vybrat zahradní lehátko online?

Ať už máte pouze terasu či balkon, nebo jste šťastlivec, který si může umístit svá nová lehátka na zahradu, rozhodně tak učiňte. Pobyt na čerstvém vzduchu je nejen zábava, ale především se u toho skvěle odreagujete. Co se týče výběru lehátka či rozkládacího křesla do venkovního prostředí, záleží pouze na tom, aby se vám líbilo a bylo z kvalitního materiálu, který něco vydrží. Pořizujete-li si zahradní lehátko dřevěné nebo bambusové, je samozřejmě potřeba se o něj vhodným způsobem starat a chránit jej před povětrnostními vlivy nejen v zimě. Jen tak vám vydrží dlouho krásné.

Nutností je ale také to, aby byl váš zahradní nábytek pohodlný. Říkáte si, jak při nákupu online poznat, jestli bude vámi vybraný kus nábytku pohodlný? Právě podle toho, z jak kvalitního materiálu je vyroben. Vsaďte proto jednoduše na jistotu, a nakupujte nábytek do interiéru i na zahradu u nás na Westwing. Máme pro vás totiž skladem pouze kvalitní a designové zboží od renomovaných značek, které je do detailu promyšlené tak, aby byla zaručena jeho vysoká odolnost, dlouhá životnost, perfektní styl, design a samozřejmě také nadstandardní komfort sezení a ležení.

Přestaňte o pohodlném slunění se pouze snít a připravte se na relax při lenošení u bazénu nebo na balkoně se zahradními lehátky od Westwing. Kromě širokého sortimentu kvalitního a designového nábytku, dekorací a doplňků pro vás máme i další výhody nákupu v našem e-shopu. K vašemu zboží přibalíme také sto dní dlouhou lhůtu pro vrácení zakoupeného zboží. Nakupujte na Westwing chytře a z pohodlí domova. Pokud se zaregistrujete máte od Nás dalších 1300 Kč na další nákup