Hledat

Podsedáky na židle

Seřadit
101 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Podsedáky na židle: Objevte pohodlný podsedák na židle

Ať už mluvíme o celozádové podložce na zahradní židle na balkoně, na němž se rádi opalujete, teplém dvojsedáku na věčně studenou kamennou lavici na chalupě nebo o klasickém prošívaném podsedáku na židle všem je jasné, jakou mají podsedáky hlavní funkci. 

V první řadě mají v chladu zahřát pozadí sedícího člověka. Posadit se totiž jen tak rovnou na prochladlou kovovou židli nebo do studeného křesla není nic příjemného. Navíc, pokud tak učiníte, mohou vám hrozit i zdravotní komplikace jako jsou bolesti zad z prostydnutí a jiné nepříjemnosti. 

Dalším úkolem, jenž musejí podsedáky na židle splňovat na jedničku, je pohodlí. Při dlouhém sezení na tvrdém povrchu bychom za chvíli měli, lidově řečeno, dřevěný či zkamenělý zadek. Pojďme se ale zamyslet i nad dalšími benefity těchto polstrovaných polštářků pod sedací partie člověka.

Jak vybrat podsedáky na židle na Westwing

Při výběru podsedáků na židle je důležité zohlednit několik faktorů, které zajistí, že budou splňovat vaše potřeby a preference. Zde je několik tipů, jak vybrat ty správné podsedáky:

  1. Rozměry: Změřte rozměry židle, na kterou chcete podsedák umístit. Ujistěte se, že podsedák bude mít správnou velikost a tvar, aby se dobře hodil na židli a poskytoval pohodlné sezení.
  2. Materiál: Podsedáky jsou k dispozici v různých materiálech, jako je bavlna, polyester, samet, koženka, paměťová pěna nebo gel. Zvažte, jaký materiál preferujete z hlediska pohodlí, vzhledu a údržby. Například bavlněné a polyesterové podsedáky jsou snadno čistitelné a obvykle vhodné pro praní v pračce, zatímco koženka a samet mohou vyžadovat speciální čištění.
  3. Tloušťka a měkkost: Vyberte si podsedák s vhodnou tloušťkou a měkkostí, která vyhovuje vašim potřebám a preferencím. Pokud trávíte hodně času na židli, může být vhodnější silnější a měkčí podsedák. Na druhou stranu, pokud hledáte lehký a tenký podsedák pro dočasné sezení, můžete zvolit tenčí variantu.
  4. Design a barva: Podsedáky jsou k dispozici v široké škále barev a designů. Vyberte si takový, který se hodí k vašemu interiéru a celkovému stylu místnosti. Můžete zvolit jednobarevné podsedáky, které se snadno kombinují s ostatními prvky, nebo si vybrat vícebarevné nebo vzorované podsedáky pro větší vizuální zájem.
  5. Připevnění: Některé podsedáky mají integrované popruhy nebo pásky pro upevnění na židli, což zajišťuje, že zůstanou na svém místě. Zvažte, zda potřebujete tento typ upevnění, abyste zabránili posouvání podsedáku při používání.
  6. Odolnost a kvalita: Vyberte si podsedák z kvalitních materiálů, které budou odolné vůči opotřebení a dlouhodobému používání.

Tři důvody, proč si koupit podsedáky na židle online

Venkovní posezení v teple

Povedlo se vám splnit si svůj dlouholetý sen a vytvořit si na zahradě pergolu, kde se budete scházet s přáteli a rodinou? Všichni ale jistě z vlastní zkušenosti víme, že oslavy svátků a narozenin i garden party či grilovačky se mohou protáhnout až do pozdních nočních hodin, což jistě není nic špatného ani neobvyklého. 

Jen už venku k ránu přituhuje, byť je jinak léto. Zajistěte svým hostům pohodlí a zadek v teple. Navštivte Westwing a připravte se na takovou situaci koupí stylových a teplých podsedáků z měkkého a příjemného materiálu. Všichni hosté vás za to jistě budou na rukou nosit.

Oživení interiéru

Známe to všichni. Zařídíme si interiér našeho domu či bytu podle svého a moc se nám líbí. Jenže za nějaký čas si na něj zvykneme a už nám nemusí přijít ani nový, ani hezký. U levnějšího a menšího vybavení bytu lze poměrně snadno najít nějaké řešení. 

Můžeme vyměnit závěsy, přestěhovat nábytek nebo sladit doplňky do jiné barvy či stylu. Ale co s jídelními židlemi, jejichž sedací plocha je používáním omšelá? Není nic jednoduššího, něž si koupit nové podsedáky na židle, které oživí celý jídelní sektor vašeho bytu.

Široký výběr podsedáků

Na českém trhu s nábytkem a interiérovými doplňky najdeme tisíce a tisíce různých možností, jak může podsedák vypadat, co se týče velikosti, materiálu a vzhledu. 

Ať už se proto rozhodnete kupovat je osobně v obchodě, nebo si užít nákup sedáků v teplácích z pohodlí vašeho obývacího pokoje, můžete si být jisti, že najdete přesně to, po čem vaše skryté designérské Já prahne.

Udělejte si radost a pořiďte si na Westwing nový podsedák na židle ještě dnes!Máme tak pohodlné modely, že se od vás návštěvám vůbec nebude chtít odcházet, a designově tak krásné, že z nich dlouho nebudete moci spustit oči. Na první nákup od nás dostanete 750 Kč a máte možnost k bezplatnému vrácení do 100 dní zcela zdarma.