Hledat

Bytový textil

Seřadit
1796 Výrobků
Seřadit

Bytový textil: vše pro váš útulnější domov

Domov má být útulný. A co více zútulní domov než koberce a bytový textil? Deky, rolety, ručníky, polštářky na pohovce a vkusné koberce dotváří celkový dojem z prostoru. Díky nim jde dosáhnout takového vzhledu pokoje, jaký požadujete. V podstatě jde o dekorace, které můžete měnit podle vaší nálady a ročního období.

Objevte kvalitní bytový textil online na Westwing

Co vše se dá řadit do bytového textilu? Prakticky to, co je vyrobeno z látky a je používáno jako samostatná věc. Díky němu můžete měnit styl a vzhled místnosti. Třeba máte na pohovce polštářky v modré barvě, pod stolem bílý kobereček a na oknech modré záclony se zlatou nití? Už vás to nudí? Není problém, vyměníme za jiné. A rázem je z toho jiný pokoj.

Hygiena je základ, proto každý z nás doma potřebuje ručníky. Bavlněné ručníky je lepší mít v decentních vzorech. Působí tak čistším dojmem. Z vaší koupelny vykouzlí relaxační oázu. Do koupelny také patří koupelnové předložky. K čemu jsou? Až polezete z vany, stoupnete se na ně a kapající voda se bude vsakovat přímo do ní. Nezůstane na podlaze, díky čemuž by mohla klouzat. A navíc krásně hřejí nohy.

Koberce umí jednak prostor zateplit, ale i vymezit. Třeba pod konferenčním stolkem budou vypadat krásně. Dodají na hodnotě tohoto místa v rámci pokoje. Na sedací soupravě jsou velice hezké plédy a deky, až vám bude chladněji. Do bytového textilu také řadíme povlaky na polštáře a ložní povlečení. Ty se dají vzájemně kombinovat. Vždy je volte v tónu, v jakém je samotný pokoj.

Jak vybírat bytový textil online?

Jsou lidé, co absolutně neřeší, jaký ručník nebo utěrku si pověsí na háček. Jenže pak to u nich vypadá jako v cirkuse.Pokud si nezakládají na designu a je jim jedno, jak jejich domov vypadá, dobrá. Avšak ti, co chtějí mít pěkné bydlení, ví, že by mělo vše k sobě ladit. Tedy i každý kousek povlečení musí zapadat do celkového konceptu bydlení. Jedině tak to bude vše spolu fungovat. Pokud si nevíte rady, můžete se na nás obrátit anebo zvolte vše v neutrálních barvách jako je bílá, šedá nebo krémová.

Tím nic nezkazíte. Jestliže jste trochu odvážnější, pak se držte tónu a barevného schématu, která už v prostoru máte. Anebo zvolte barvu, která bude vaši hlavní doplňovat. Tedy máte ložnici v přírodním vzhledu? Pak můžete nakoupit bílé, krémové nebo klidně i hnědé povlečení. Jinou barvou se dá i vybočit a rozbít nudu. Máte šedou chodbu i kuchyň? Propojte je třeba zeleným běhounem.

Pomoci vám mohou i fotografie a videa u každého produktu, takže si uděláte mnohem lepší představu o tom, jak bude produkt vypadat v reálu.

Věříme, že si u nás vyberete krásný bytový textil a váš domov bude působit promyšleně a sladěne. Pak se budete rádi vracet.