Hledat

Ložní prádlo

Seřadit
614 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Ložní prádlo: objevte naše kvalitní sady povlečení a prostěradla

Postel musí být na pohled pohodlná a lákat vás, abyste se do ní položili. K tomu slouží kvalitní jemné ložní prádlo. Jaký vzor zvolíte není až tak podstatné, tam se vychází z celkového pojetí pokoje, ale záleží na materiálu. Bavlna je klasika, která nezklame. Satén je zase oblíbený v letních měsících, protože příjemně chladí. Pokuste se sladit prostěradlo s ložním prádlem a máte vyhráno. Výsledek bude příjemný a promyšlený. V takovém pokoji je poté radost spát.

Na Westwing můžete vybírat z mnoha barev a vzorů. Vždy najdete takový, který doplní interiérový styl vašeho pokoje. Kvalitní materiál je skutečným požitkem. Zasloužíte si spánek, který bude příjemný již od chvíle, kdy do postele jen ulehnete.

Nakupujte ložní prádlo na Westwing

Dobře povlečená postel začíná od prostěradla. Pokračuje povlakem na polštář a peřinou a končí pěkným přehozem. Ten využijete hlavně přes den a v době, kdy chcete mít postel pěkně uklizenou. Dává se i v okamžiku, kdy potřebujete chránit lůžkoviny před znečištěním.Ve Westwing dbáme na propracované zpracování našich výrobků a na rozsáhlý výběr vzorů a barev. Chápeme, že každý má doma jiné vybavení v rozličných barvách. A respektujeme to. Proto u nás najdete ložní prádlo v tolika designech, které můžete sladit klidně s koberci na zemi nebo tapetou na stěně.

Povlečení potrhne charakter pokoje a určí, zda bude spánek příjemný nebo ne. Ani sebelepší matrace nebude pohodlná, pokud nebude pěkně oděná. Většina lidí si láme hlavu s výběrem prostěradla. Klasické bílé se hodí ke všemu, ale pro lepší vzhled je dobré povléci jej v barvě, která se objevuje ve vzoru lůžkovin. Pro lepší úchyt máme i napínací prostěradla. Pokud máte v ložnici kromě postele i pohovku, můžete na ni umístit polštářky ve stejném dekoru, jako jsou ve spací části. Slouží k tomu povlaky na polštáře. Bude to vypadat moc hezky, promyšleně.

Nábytek do ložnice vždy koresponduje s celým bytem. Jednotný styl utvoří ten pravý domov. A i proto je důležité dát svou pozornost na výběr povlečení.

Jak vybrat ideální ložní prádlo online?

Vybrat to správné povlečení může být hračka, ale i pořádná práce. Nejjednodušší je si říci, zda chcete se vzorem nebo raději půjdete jen do barvy a textury. Pak se zaměřte na jednotlivé produkty. Musí vás odlovit, jen co na něj pohlédnete.

Máme květinové vzory do venkovských stylů, grafický vzor do industralismu, najdete boho styl i spoustu dalších. Rozhodně vybírejte dle vybavení pokoje. Mohlo by se vám totiž špatně usínat, pokud by byl v pokoji nějaký rušivý element, což by špatné povlečení mohlo být.

Pak se zaměřte na materiál. Preferujete přírodní len nebo bavlnu? Nebo raději uleháte do perkálového povlečení a saténu? Každý je vlastnostmi jiný, ale o to právě jde. Myslete na roční období a vaše individuální potřeby.

Ve chvíli, kdy si vyberete, se brzy můžete těšit na svůj balíček. Dbáme na rychlé doručení. A ve chvíli, kdy objednávka přesáhne 800 Kč, je doprava zdarma. Vybíráme vždy kvalitní produkty od světoznámých značek.

Přejeme vám, aby naše tipy a rady, vám byli k užitky a přispěly ke krásnějšímu domovu!