Hledat

Koberce

Seřadit
511 Výrobků
Seřadit

Koberce: objevte kvalitní koberec pro váš domov

Máte studenou podlahu, malé dítě, co většinu dne tráví na zemi nebo rádi cvičíte jógu a jednoduše milujete teplo domova? Pak vám nesmí v žádném pokoji chybět právě koberec. Ať už jde o koberec kusový, který vždy doladí dojem z místnosti na dokonalý zážitek, zateplí ji a pomůže ztlumit hluk. Můžete pomoci něj také vymezit i různé zóny ve vašem pokoji. 

U nás najdete široký výběr mnoha stylů. Takže si vyberete přesně ten, co se bude hodit do celkového pojetí vašeho pokoje. Nespočet barev, vzorů a struktur. Můžete zvolit například koberce s nízkým vlasem, které jsou pokládány tam, kde dochází k běžnému dennímu používání zato koberce s vysokým vlasem jsou spíše okrasným prvkem a také velmi příjemné na dotek a v případě trefení špatného odstínu, jej můžete vrátit a vybrat koberec jiný. 

Nakupujte moderní kusový koberec na Westwing

Na Westwing je k dispozici široký výběr kvalitních koberců. K dispozici jsou jak tradiční vzory a barvy, tak i nadčasové designové výrobky. Zvolte si jenom typ a pak už jen laďte detaily. Pokud máte rádi šedou barvu zvolte stylové šedé koberce a nebo preferujete syté barvy zvolte zelené koberce. Tyto designové koberce jsou tak nejen pastvou pro oči, ale ukáže charakter a vkus majitele. 

Prázdnou podlahu na chodbě nebo mezi dvěma pokoji, lze rozveselit také běhouny. Nebo venkovní koberce můžete umístit do zimní zahrady nebo na terasu. I venkovní prostředí si zaslouží zkrášlit.

Žádný pokoj v domě by neměl být opomenut a také každý drobný detail hraje svoji roli. V tom vám může moderní kusový koberec zásadně pomoci. Skutečně totiž dotváří jedinečný charakter pokoje. 

Objevte koberce do každého pokoje, na zahradu nebo na balkon

Objevte koberce do každého pokoje a také pro venkovní prostředí. Vstát a bosou nohu stoupnout na studenou podlahu není zrovna příjemné. U nás naleznete například velice příjemný a stylový vlněný koberec nebo pokud upřednostňujete organické materiály a přírodní vzhled máme k dispozici jutový koberec.

Pokud hledáte kvalitní venkovní koberce, zvolte takový materiál, který odolá oděru a horšímu mechanickému zacházení. Tyto místa jsou často první na řadě, co se týká přechodu z venkovního prostředí do vnitřního. Přejeme vám hodně zábavy při nakupování designových koberců na Westwing!

Mámé pro vás tip! 7 nejlepších tipů: jak vyčistit koberec