Hledat

Vlněné koberce

Seřadit
119 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Vlněné koberce: objevte vlněný koberec pro váš domov

Vlna patří mezi přírodní materiály, kterých si lidé cení už po tisíce let. A to kvůli unikátním vlastnostem, jako je například její schopnost geniálně tepelně izolovat, hebkost materiálu při kontaktu s pokožkou, nebo dlouhá životnost. Právě pro tyto vlastnosti, k nimž produkty na Westwing přidávají ještě prvotřídní design, jsou velkým hitem i vlněné koberce. Skladem pro vás máme neuvěřitelně široký výběr těch nejkrásnějších stylových kousků, které budou luxusním prvkem každého interiéru. 

Do internetového obchodu Westwing můžete vyrazit na nákup kruhových, oválných nebo obdélníkových vlněných koberců, ale i běhounů či koberců v dalších žádaných tvarech. V samostatných nákupních kategoriích vám přinášíme i vlněný koberec s dlouhým či krátkým vlasem, a samozřejmě i modely bez vlasu. Vyfiltrujte si u nás i další preferované vlastnosti koberce, jako je cena, barevnost, značka nebo velikost.

Nakupujte kvalitní vlněné koberce na Westwing

Hledáte-li způsob, jak zútulnit nebo opticky rozdělit jednotlivé místnosti vašeho příbytku, vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout vlněný koberec kusový. Na Westwing online nakoupíte stylový a kvalitní koberec do kterékoliv místnosti. Vlna je totiž ideálním materiálem třeba i do kuchyně, kam si u nás v samostatné kategorii můžete pořídit jeden z mnoha běhounů do kuchyně. V dětském pokoji pak dětské koberce vytvoří nejen útulnou atmosféru, ale taktéž teplé, a na dotyk příjemné místo k hraní nebo čtení pohádek. 

Oproti jiným materiálům má vlna výhodu také v tom, že nepřichází o své ceněné vlastnosti tak snadno. Objednejte si u nás třeba ručně tkaný berberský vlněný koberec a užívejte si jeho nadýchanosti, jemnosti a stálosti barev po dlouhá a dlouhá léta. Westwing do vašeho interiéru přináší ty nejkvalitnější vlněné koberce, ať už vybavujete byt v moderním, retro, vintage, boho, nebo klidně i orientálním stylu.

Nakupujte luxusní vlněné koberce či jutové koberce na Westwing. Online, rychle, přehledně a z pohodlí vašeho domova. Novým zákazníkům navíc za registraci na našich webových stránkách pošleme dárek v podobě voucheru na slevu 1300 Kč z prvního nákupu.