Hledat

Venkovní koberce

Seřadit
67 Výrobků
Seřadit

Venkovní koberce: Objevte kvalitní venkovní koberec

Řekli byste, ze koberce jsou pouze a výhradně záležitostí interiéru domů a bytů? Pokud jste právě souhlasně zakývali hlavou, máme pro vás špatnou a dobrou zprávu. Tou špatnou novinkou je, že se pletete. Tou dobrou je ale to, že vaše terasa, balkon ale třeba i zimní zahrada nebo lodžie letos prokouknou. 

Venkovní koberce v originálních designech, které pro vás na Westwing máme skladem v široké nabídce značkových doplňků pro krásný a stylový domov, totiž dodají svěží šmrnc i venkovním prostorám vašeho domova.

Místa, u nichž chcete, aby co nejvíce splynula s okolní zelení, jako je například okolí venkovního bazénu či zahradního altánu, nejlépe opticky propojí zelené koberce. Balkon plný květin a doplňků v boho či venkovském stylu je zas vhodné doplnit o designový prvek odpovídajícího charakteru. Internetový obchod Westwing má pro taková místa venkovní koberec z přírodních materiálů, jako je kupříkladu jutové lýko v jeho přirozeném vzhledu. 

Vybírejte z kvalitních kousků se vzorem i bez něj a dejte si svou odpolední kávu na balkoně či terase bosky s pocitem měkkosti pod nohama. Nečekejte a zahajte letní sezonu letos o něco dřív.

Vlastnosti venkovních koberců

V zahradě, na terase nebo balkoně budou venkovní koberce krásnou dekorací. Jsou větší než klasické rohožky, ale mají řadu jejich funkcí a tak není divu, že se z venkovních koberců stal opravdový trend. Kdo říká, že koberce ven nepatří, neví, o co přichází. Mnoho barev a vzorů umožňuje jejich využití ve všech stylech, záleží jen na vašem vkusu.

Jaké vlastnosti musí mít venkovní koberce?

 • Musí být odolné vůči vodě a nepříznivým povětrnostním vlivům, protože je jasné, že se vám je pokaždé, když začne pršet, nepodaří uklidit.
 • Důležitá je odolnost proti UV záření, která zaručí barevnou stálost. Krásné barevné vzory by neměly blednout, aby mohly co nejdéle vyzařovat své kouzlo.
 • Neměly by být náročné na údržbu a nejlépe by měly být vyrobeny z materiálu, který je ze své podstaty odolný vůči znečištění. Neměl by být problém jej čistit vysavačem.
 • Dalším důležitým faktorem je vzhled venkovního koberce. Vyberte si kousek, který vás bude na první pohled vizuálně přitahovat svou barvou, vzory, designem… Pozor! Zaujmout dokáže i jednobarevný sisal

 • Jak vybrat koberec na balkon

  Kdo by to neznal? Interiér nového bytu jste právě zahrnuli láskou a máte za sebou spoustu práce. Pak první paprsky slunce ozáří balkon: to místo je holé, šedé a vůbec vás nezve k lenošení. Ale stačí koberec na balkon a rázem je tu útulněji. Pokud zvolíte klasiku, zeleň najednou začíná hned za dveřmi na balkon. Ještě pár květináčů, krásný teakový nábytek, sladěné polštářky a slunečník, a venku už je stejně krásně jako uvnitř.

  Těšte se na dlouhé a teplé letní večery při svíčkách a se sklenkou vína – jako na dovolené u moře. To je pocit! Nádhera.

  Koberec dodá nový look

  Uvažujete o tom, že předěláte terasu? Pak byste měli obnovit i tu desítky let starou podlahu. A tentokrát už možná nezvolíte dlaždice, protože i na terase chcete mít pocit jako doma. Příjemnou atmosféru vytvoří venkovní koberec. Klasický zelený zapůsobí jako trávník, ale v nabídce máme i mnoho jiných barev. Venkovní koberec má tu výhodu, že ho na balkonu či terase můžete nechat. Přitom je tak příjemný, že si budete užívat chůzi bosky stejně jako v obývacím pokoji. Skvělý dojem umocní i správně vybraný a stylový sedací nábytek, který odolá rozmarům počasí.

  Nakupujte designový zahradní koberec na Westwing

  Je na čase se vrhnout na zvelebování venkovních prostor, kde si užíváme zaslouženého relaxu na čerstvém vzduchu. Díky kvalitním materiálům, z nichž je vyroben designový venkovní či zahradní koberec, který za skvělou cenu pořídíte na Westwing, se nemusíte obávat ani žádné složité péče o váš nový podlahový doplněk do exteriéru.

  Kromě vysoké odolnosti vůči vlhkosti a prachu je dalším benefitem umělého vlákna to, že je venkovní koberec možné poměrně snadno vyklepat a vyčistit, kdykoliv se vám bude zdát, že ztrácí na svěžím vzhledu. Mnoho modelů z naší nabídky lze navíc použít jak uvnitř, tak venku. Takže s příchodem zimy můžete svůj venkovní koberec přesunout třeba do chodby.

  Pro značkové koberce na balkon nebo třeba na terasu si přijďte do obchodu s originálním a designovým vybavením Westwing. Pokud se na našem webu zaregistrujete jako nový zákazník, darujeme vám slevu 1300 Kč na první nákup.