Hledat

Běhouny

Seřadit
95 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Běhouny: objevte stylový běhoun do vašeho domu

Baví vás nápadité a stylové kusové koberce a rádi byste dotáhli k dokonalosti interiér každého kouta vašeho bytu či domu? Pak určitě nesmíte zapomenout ani na místnosti, jako je kuchyně, chodba nebo třeba balkon. I pokoje a prostory, které působí spíše delším, než širším dojmem, si totiž zaslouží třešničku na dortu v podobě útulné atmosféry vytvořené designovým běhounem z obchodu Westwing. 

Běhouny, koberce čtvercového tvaru ale mohou skvěle suplovat i v místnostech standardních tvarů. A to kupříkladu v momentě, kdy chcete prostor opticky roztříštit na jednotlivé zóny. Westwing vám přináší vnitřní i venkovní koberce z dílen světových značek, oboustranné modely s atraktivními nadčasovými vzory, chundelaté ručně tkané běhouny té nejvyšší kvality, i praktické koberce s nízkým vlasem.

Jak vybrat vhodný koberec běhoun na Westwing?

Vybíráte-li právě do svého domova zbrusu nový běhoun, zaměřte se kromě velikosti, barvy, stylu, materiálu nebo vzoru, také na jeho umístění v bytě. Zvážit umístění běhounu je při jeho výběru totiž poměrně zásadní. Pokud například vybíráte koberec, který máte v plánu umístit do ložnice z každé strany vaší manželské postele, klidně se na Westwing porozhlédněte po modelu s dlouhým jemným vlasem, aby každé ráno byl váš první krůček příjemný a měkký jako obláček.

Koberce bez vlasu jsou zas skvělou volbou do prostor s náročnějšími podmínkami, jako je kupříkladu chodba, kde se práší, a kde se po koberci chtě nechtě alespoň občas někdo projde ve venkovní obuvi. Taková úprava je ideální i pro běhouny do kuchyně, neboť kde není na koberci vlas, tam se nezachytávají drobky a jiné nežádoucí nečistoty, bez nichž to v kuchyni, kde se aktivně vaří a žije, prostě ani nejde a nebo také pro běhouny do předsíně.

Zapomeňte na nekonečné fronty u pokladen a otravné probírání se modely, které ani zdaleka neodpovídají vašim preferencím. Nakupujte z pohodlí vašeho gauče na Westwing a ušetřete spoustu drahocenného času díky našim sofistikovaným produktovým filtrům. Koberec běhoun, ale i další kvalitní a stylový sortiment pro váš domov i zahradu u nás koupíte za skvělou cenu a s dopravou zdarma u každé objednávky v minimální hodnotě 800 Kč.