Hledat

Napínací prostěradla

Seřadit
169 Výrobků
Seřadit

Prostěradla: objevte kvalitní prostěradlo na vaši postel

Intenzivní spánek je zajištěn hned několika věcmi najednou. Je to čistý svěží vzduch a kvalitní nábytek v ložnici dále klid a minimum světla. Také je zapotřebí dobré postele, matrace nebo vhodně zvolené povlečení. Na co se však často zapomíná je i kvalitní prostěradlo. Na něm vlastně člověk přímo spí, takže mu velmi ovlivňuje termoragulaci těla.

Napínací prostěradla se snadno povlékají, dobře drží, nekrabatí se a dají se použít na různé typy postelí. Prostěradla především pomáhají ke kvalitnímu spánku, ale hrají i ochrannou funkci matrace a také sají pot.

Jak správně vybrat prostěradlo online na Westwing?

V posteli si hlavně chce člověk odpočinout. Nikdo nemá rád, když se mu pod záda během noci vkrade půlka prostěradla. Na Westwing můžeme zajistit, aby vám odpadly starosti s neustálým rovnáním prostěradla na posteli. Na matraci v ložnici natáhněte prostěradlo na dvoulůžko. Stejné, ale menších rozměrů lze použít i do dětské postele. Především použitý materiál rozlišuje kvalitní protěradla od těch nekvalitních. Dejte si pozor na všitou gumu. Neměla by být příliš tenká, aby brzy nepraskla. Neustálým napínáním by se vytahala. Co se týká použitého materiálu, existují:

  • Jersey prostěradla jsou hebká a vhodná hlavně v letních měsících, díky ním vám nebude v posteli takové horko.
  • Bavlněné prostěradla jsou velmi prodyšné a také si dlouho zachovávají svojí barvu, tudíž jsou velice oblíbené pro spousty zákazníků.
  • Saténová prostěradla jsou zárukou vysoké kvality, jsou velmi lehká, prodyšné a skvěle odvádí vlhkost.

Až se příště budete na Weswtwing poohlížet třeba po novém povlečení, víte, že je potřeba zakoupit i kvalitní prostěradlo. Jedině tak to bude mít smysl. I vy můžete zajistit hluboký a kvalitní spánek celé vaší rodině.