Hledat

Nábytek do ložnice

Seřadit
648 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Nábytek do ložnice: kvalita a úložný prostor

Pokud má být ložnice útočištěm, kde si člověk zklidňuje mysl, nechá volně proudit myšlenky a nabírá energii na další den, musí být správně a vkusně zařízena. Určitě by vás tam nemělo nic rušit. I proto jsou tolik oblíbené Feng shui ložnice, protože jsou velmi harmonické. Skříně do ložnice by měli poskytovat dostatek úložných prostorů, aby oblečení nemuselo viset na židli nebo být pohozené na posteli. Pokoj je lepší mít v jemných tónech, zklidňujících barvách. Přispívá to ke kvalitnímu spánku.

Nesmí chybět ani pohodlná postel, která láká k ulehnutí. Stává se středobodem celého pokoje. Ložnice je váš osobní prostor. Zařiďte si ji tak, aby vám v ní bylo skutečně příjemně. Westwing vám přináší mnoho rad a kvalitní inspirace na ložnice.

Designový nábytek do ložnice na Westwing

Moderní ložnice je vybavena nábytkem v jednotném dekoru. Už i tato místnost získala svou pozornost. Dříve se nedbalo na to, jak ložnice vypadá. Dnes už se ví, že je velmi důležité, aby vše ladilo. Harmonii nastolíte výmalbou a nábytkem podle potřeb. Postel tedy musí zajistit komfort, skříně a komody dost zásuvek a noční stolky pohltí osobní věci. Vše najdete na jednom místě na Westwing.

Moderní ložnice do každého stylu

Hledáte nábytek vhodný do vaší ložnice? Potřebujete pěknou polstrovanou postel, noční stolky se zásuvkami a k tomu doladit komodu na spodní prádlo? Na Westwing je nábytek vybírán samotnými bytovými designéry, od předních světových značek. Na webu zakoupíte postel i s matrací a roštem, šatní skříně, komody, lavice i křesla vhodná právě do ložnice. U nás naleznete všechny styly třeba například: Boho postel s nebesy, skandinávsky čistě bílá i glamour čalouněné kousky. Určitě vyberete takovou, která bude perfektně zapadat do zvoleného konceptu a stylu pokoje. Kvalitní zpracování a použitý materiál jsou odkazem Westwing. Výrobky jsou pečlivě vybírány. V pohodlí domova si zařídíte kompletně celý pokoj pomocí ložnice sestavy. Budete mít jistotu, že vše spolu bude ladit. Stačí vybrat barvu a dekor. Na webu naleznete i dekorace a doplňky. Vše, co jen můžete v ložnici chtít.

4 kroky, jak si vybrat nábytek do ložnice online

Online nakupování je pohodlné, ale zároveň musíte dodržet určité kroky . Jedině tak budete mít jistotu, že se vám vše do pokoje vleze a že budete spokojeni s vlastnostmi výrobku.

  • Vyberte si produkt podle vzhledu. Přečtěte si jeho popis a následně změřte pokoj. Musíte mít jistotu, že vyberete správný rozměr.
  • Rozhodněte se na základě přiložených fotografií a u vybraných produktů i videí, jaký dekor, barva a styl se vám líbí.
  • Přečtěte si recenzi na daný produkt. To vám pomůže k lepší představě, zda je to to pravé.
  • Než objednáte, přesvědčte se, že je výrobek zrovna dostupný a seznamte se s kompletní cenou produktu vč. Doručení. Westwing svým zákazníkům poskytuje dopravu zdarma při nákupu nad 800 Kč.
  • Na Westwing je nakupování zábava:

  • Doprava zdarma od 800 Kč
  • Rychlé dodání zboží
  • Možnost bezplatného vrácení do 100 dní
  • Zařizování ložnice může být skvělá zábava. Udělejte z ní místo jako stvořené k odpočinku. Všechny potřebné věci k navození pohodlí a vytvoření příjemného prostředí najdete na Westwing.