Hledat

Matrace a lamelové rošty

Seřadit
1 Výrobků
Seřadit

Matrace a lamelové rošty: objevte naše kvalitní matrace a lamelové rošty na Westwing

Postel je místem, kde si toužíte lehnout po náročném dni. Pokud má být spánek sladce nabíjející, pak musí matrace a rošt splňovat určitá kritéria. Na Westwing jsou k dispozici matrace v rozměrech od 80x200 až do 160x200 cm a k těm si pak koupíte rošty odpovídajících rozměrů.

Jednotlivé typy matrací a lamelových roštů, které Vám nabízíme

Každá velikost matrace se hodí na něco jiného, takže ty menší jsou určeny jedincům, ty větší pak do manželských postelí. Mají různé tvrdosti pro optimální spánek, díky online nákupu od nás si na ni za chvilku poležíte i vy.

Matrace ze studené pěny

Jsou vhodné zejména pro alergiky. Mají výborné tepelné izolační vlastnosti, dobře se přizpůsobují tvaru těla během spánku a následně se vrátí do původního tvaru. Díky tomu jsou i známé svou delší životností, co se týká proleženin.

Taštičkové matrace

Jde o vylepšené matrace ze studené pěny. Mají v sobě taštičkové pružiny, které lépe rozloží váhu těla. Jsou tedy výbornou oporou těla během spánku.

Rošty do postele

Rošty poskytují zase další podporu těla. Pomáhají tak matraci. Nejznámější a nejrozšířenější jsou lamelové rošty, které jsou velice variabilní a flexibilní v polohování.

Sada lamelových roštů

Jedná se o rošt, který se rozbalí a jednoduše položí. Nemá žádné polohování, ale poskytujete dostatečnou oporu matraci. Jedná se o lamely bez rámu.

5 praktických tipů, jak vybrat vhodné matrace a rošty do postele online

  • Matraci a rošt vždy vybírejte individuálně. Každý má jiné proporce, hmotnost a výšku těla. Také musíte brát v potaz, zda jde o dospělého člověka nebo dítě.
  • Podle hmotnosti se nevybírá jen rozměr, ale i tvrdost. Někdo i preferuje onu danou tvrodst. Říká se, že čím vyšší hmotnost, tím tvrdší by měla být matrace, aby váhu pěkně unesla a rozložila.
  • Vzhledem k tomu, že jde o něco, na čem každý den spíme. Měla by být skutečně pohodlná.
  • Dbejte na kvalitní zpracování a objevte naše německé výrobky.
  • Na matraci musí být vždy chránič. K čemu slouží? V noci se člověk docela potí, v letních měsících obzvláš. Vše pohltí chránič a matrace zůstane čistá. To samé platí o vylitém pití a jiných nehodách.
  • Nakupování online na Westwing je zábava. I vaše matrace tak může být velice pohodlná a bude se vám na ní královsky odpočívat.