Hledat

Čalouněné postele

Seřadit
135 Výrobků
Seřadit

Čalouněné postele: stylová čalouněná postel do vaší ložnice

Milujete pocit boření se do peřin po náročném dni v práci? Zachumlání se a cítit se jako na nebeském obláčku? Prostě a jednoduše milujete měkkost, nadýchanost a pohodlnost? Pak vám v ložnici nesmí chybět postel čalouněná jemnou látkou. Ta vám poskytne vše výše uvedené v jednom. Lidé je milují nejen pro vlastnosti, ale i pro jejich vzhled. Velmi připomínají boxspring postele, které však jsou pro některé příliš drahé. Toto je vhodný kompromis. Dobrá cena a skvělé vlastnosti. Pak už stačí jen rozhodnout, zda si ji vezmete bez čela postele nebo s ním.

Tyto typy spací ploch se vyrábí ve standardních rozměrech. Instalují se tedy jak do ložnice, tak do pokoje pro hosty i dětem do pokojíčku ve formě rozšířené formy. Čalouněná postel 140x200, čalouněná postel 160x200 i čalouněná postel 180x200 je tak dostupná na Westwing i se všemi doplňujícími produkty, jako jsou vhodná prostěradla a přikrývky. 

Nakupujte luxusní čalouněnou postel na Westwing

V čem se hlavně liší čalouněná postel od klasické postele s rámem? Je to hlavně o tom, že čalounění, látka je po celé ploše, je tedy na celé ploše postele i  pro postelové rámy. Nehrozí tak potlučení se o ostré rohy, roztrhnutí prostěradla či otlaky během spánku o hrany. Je tedy pohodlná sama o sobě a můžete si na ni hovět i během dne bez nutnosti použít polštář či peřinu. Spousta z nás má v pokoji televizi nebo na posteli relaxuje. Lze tak čalouněnou postel chápat jako velmi pohodlnou pohovku a postel v jednom.

Na pohled je hřejivá a dokáže do pokoje přinést pocitové teplo. Právě proto je velmi oblíbená v dětském pokoji. Jediná její nevýhoda je nutnost častější údržby sestávající z pravidelného vysávání a čas od času o důkladné umytí mýdlovou vodou. 

Kvalitní čalouněná postel online pro váš domov

Objevte čalouněnou postel s úložným prostorem, která je vhodná pro skladování všeho potřebného ve vaší ložnici. Může jít o povlečení či polštáře a peřiny. Pokud vlastníte malý byt může se jednat také o skvélé místo pro skladovaní všeho nepotřebného a nebo sezónního oblečení. 

Kvalitní čalouněná postel může doplňovat celkový design místnosti. Můžete ji sladit s kobercem, výmalbou nebo ostatním nábytkem. Westwing má ve svém sortimentu postele s úložným prostorem i bez, s různě vysokými čely. Využijte dopravu zdarma a každý den si užívejte spaní jako na obláčku.