Hledat

Postele boxspring

Seřadit
23 Výrobků
Seřadit

Postele boxspring: Objevte luxusní boxspring postel

To, co bylo dříve jen výsadou luxusní hotelů, je dnes běžnou součástí mnoha domovů. Postel boxspring nabízí velice vysoký standard spaní. Jsou typické svými vysokými matracemi. 

Proč jsou tak skvělé? Každý dobrý spánkový poradce vám řekne, že je vždy lepší z postele seskočit než se z ní zvedat nahoru. Ulevuje to kloubům a pro nemohoucí starší lidi, kteří mají omezenější pohyb, je to také příjemnější. Americká postel, jak je přezdívaná, si své místo najde i ve vašem srdci. Dopřejte si tak kvalitní spánek.

Jsou čalouněné, většinou velmi jemné na dotek. Mohou mít zabudované úložné prostory a lze k nim připojit masivní čelo, které dodá na úctyhodném vzhledu. S touto postelí boxspring bude vaše ložnice působit luxusně a vznešeně. Se správnými doplňky, které také lze pořídit na Westwing, nemusí opticky vyplňovat celý pokoj. Anebo naopak z ní udělejte dominantu. Ozdobte polštáři a stáhněte k ní veškerou pozornost.

Nakupujte pohodlnou kontinentální postel na Westwing

Pokud se rozhodujete nad tím, zda pořídit klasickou postel nebo boxspring a nejste ničím limitováni, určitě zvolte pohodlnější variantu. Což je kontinentální postel, protože lépe reaguje na pohyby těla a dodá mu potřebnou oporu. Další výhodou je i absence klasické mezery mezi dvěma matracemi, které jsou u klasiky. Vrchní vrstvu tvoří tzv. topper, který je přes celou šířku postele.

Topper je tvořen většinou paměťovou pěnou, což je na ležení velmi pohodlné. Čalouněné postele se hodí do různých interiérových stylů. Určitě do glamour stylu, boho, retro i vintage. Můžete je doplnit nočními stolky nebo vedle nich postavit jen větší dekoraci. Jestli máte ložnici větších rozměrů, tak postel boxspring 180x200 bude skvělou volbou.

Nakupujte boxspring postel online na Westwing a užívejte si produkty vybraných značek a renomovaných návrhářů. Navíc máte 100 dní na vyzkoušení zboží. Nemusíte se tedy bát, že špatně vyberete. Nákupy s Westwing jsou totiž zábava.