Hledat

Koupelnový textil

Seřadit
149 Výrobků
Seřadit

Koupelnový textil: vše co potřebujete do vaší koupelny

Moderní koupelna je místem očisty a relaxace. Musíte se v ní cítit útulně, dobře, aby byla radost v ní trávit čas. Přitažlivý vzhled koupelny vytvoříte nejen obkladem a doplňky, ale i správně vybraným koupelnovým textilem. Moderní koupelna nabízí příjemný textil ladící s obklady na stěně. Osušky a ručníky mohou vaši koupelnu pozvednout, udělat ji luxusnější nebo prozářit barvami. Výhodou textilu je možnost variability. Každý měsíc tak můžete mít jinou barvu. Dbejte však na to, aby byl textil dobře nasákavý. Osuška, do které se neutřete, není dobrá. Při výběru se dívejte na gramáž a materiál, ze kterého je vyrobena. Čím vyšší hmotnost, tím savější a příjemnější k použití.

Objevte velký výběr koupelnového textilu na Westwing

Představte si koupelnu, jak do ní vcházíte. Myjete si ruce nebo si dáte sprchu. Co pak použijete k utření? Ano, koupelnový textil. Právě do něj řadíme osušky, ručníky, sprchové závěsy i koupelnové předložky. Vše, co se dá vyprat a slouží k zachycení vody a vlhkosti. Tím udržuje koupelnu suchou a nedá šanci ke vzniku plísním. Bez možnosti komfortního utření se po mytí těla a vlasů díky koupelnovým textiliím, už snad ani nejde být.

Jak již bylo naznačeno, textil je vyhotoven v mnoha barvách, velikostech, vzorech a s různou gramáží. Je také rozdíl v tom, zda si koupíte froté ručník nebo z bavlny. Bavlna bude vždy jemnější. Tím, že jde o doplněk, dá se měnit. Takže klidně si nakupte jednu sadu ve čtyřech odstínech a měňte dle ročního období.

Z hygienického hlediska byste ručníky a osušky měli měnit každé 3 dny. Poté se v nich začínají množit bakterie a s tím související nepříjemný zápach. Tím, jak textil používáte, v něm slehnou vlákna a jeho savost rapidně klesá. Proto si každý třetí den dopřejte čistý ručník.

Jak vybrat kvalitní textilie do koupelny online?

V prvé řadě byste si měli ujasnit vizi, jak by měla vaše koupelna vypadat. Do jakého stylu ji chcete komponovat. Je to důležité nejen u výběru obkladu a vybavení, ale i u doplňků jakým koupelnový textil bezpochyby je. Je vhodné koupit jednu kolekci osušek i ručníků. Vypadá to lépe. Co se týká sprchových závěsů, volte ty pratelné. Mají delší životnost a můžete je bez problému rychle zbavit zaschlého mýdla, nečistot a plísní.

Klasikou, co se týká barev je bílá. Ta se prostě hodí všude. Moderní koupelna však volí i odvážnější motivy. Třeba přírodní ve stylu skandinávského prostředí může volit i norské vzory nebo šedé a hnědé motivy.

Ve chvíli, kdy budete na Westwing vybírat ten nejvhodnější textil do koupelny, využijte i přiložených fotek a videí. Uděláte si lepší představu o tom, jak bude výrobek vypadat ve vašem prostoru. Pak už se jen za pár dní budete těšit z jeho doručení. A pokud objednáte nad 800 Kč, máte dopravu zcela zdarma.

Westwing touží po tom, aby každý měl doma krásný domov. Proto se snažíme vybírat dostupné, ale přitom krásné produkty. Vyberte si i vy a milujte svůj domov ještě více než doposud.