Hledat

Ručníky

Seřadit
124 Výrobků
Seřadit

Ručníky: objevte kvalitní a hebké sady ručníků do vaší koupelny

Ručníky jsou běžnou součástí našich životů a pravděpodobně proto jim nevěnujeme nijak zvlášť velkou pozornost. To je ale chyba. Je důležité, abychom čas strávený v koupelně vnímali jako čas pro sebe, a také si ho patřičně užili a odpočinuli si. Udělejte si s našimi ručníky a osuškami ze stereotypu každodenní hygieny příjemný zážitek, na který se budete celý den těšit. V našem e-shopu si z desítek různých typů ručníků od světových značek zajisté vyberete přesně ty, které se do interiéru vaší koupelny budou hodit nejvíce.

Objevte luxusní ručníky online na Westwing

Ty nejměkčí vysoce kvalitní ručníky a osušky na vás čekají u nás na Westwing. Máme je pro vás skladem v krásných barvách i vzorech, které do vaší koupelny vnesou nádech luxusu a hebkými vlákny příjemně opečují pokožku vašeho těla. Přijďte si k nám pro ručníky na tělo, plážové osušky, malé ručníčky na obličej nebo pro ručníky pro hosty. Celý sortiment je kompletně vyroben z prvotřídní bavlny, což zaručuje perfektní savost a měkkost. Díky těmto vlastnostem našeho koupelnového textilu objevíte zcela novou úroveň komfortu pokaždé, co navštívíte svou koupelnu.

Sada ručníků s nádhernými vzory navíc potěší i vaše oko. Vybírejte z designových vzorů, jako je květinový, mramorový, diamantový, voštinový, vaflový, pruhovaný, puntíkovaný nebo třeba klikatý grafický. Na výběr máte také z několika textur ručníků. Pokud máte rádi čistotu a jednoduchost stylu v rámci jednoho interiéru, pokuste se své nové ručníky sladit s koupelnovou předložkou či sprchovým závěsem.

Aby byla atmosféra vaší koupelny skutečně příjemná a doslova vyzývala k relaxaci, můžete do koupelny umístit několik dalších doplňků. Například velkou vonnou svíčku, která nejen krásně vypadá, ale také svými vůněmi v rámci aromaterapie uvolňuje lidskou mysl. Máte-li v koupelně dostatek denního světla, jistě se v ní bude dařit pokojovým rostlinám, které zbožňují vlhkost. Umístěte je například do květináčů, nebo na komodu s našimi božsky měkkými ručníky, a užívejte si malý kousek přírody na místě, kde by jej čekal jen málokdo.

Jak mít doma ručníky jako z hotelu: měkké a voňavé?

Pokud jste si domů pořídili luxusní ručníky, jistě chcete, aby vám vydržely co nejdelší dobu krásné a na dotek příjemné. Ručníky a osušky totiž, stejně jako jiné textilie, také potřebují péči. A možná by vás překvapilo, kolik lidí se o ně stará nevhodně, a tím zkracuje jejich životnost. Máme pro vás několik tipů, co dělat, aby vaše ručníky byly stále jako nové.

  • Před prvním použitím
  • Před prvním použitím nových ručníků je třeba je jednou až dvakrát vyprat. Volná vlákna z výroby se uvolní a voda je vyplaví stejně jako případné nečistoty.

  • Správné praní
  • Prací program včetně teploty vždy volte na základě doporučení výrobce. Obecně ale platí, že ručníky a osušky z kvalitního materiálu se perou na 60 °C a bez aviváže, ta totiž snižuje savost materiálu stejně, jako žehlení ručníků. Proto se vyhněte i tomu.

    Hlídat je třeba i množství pracího gelu či prášku. Nadbytek je totiž na škodu materiálu a následně i naší pokožce, když přijde do kontaktu s pracím přípravkem usazeným ve vláknech ručníku. Samozřejmostí je praní různých barev odděleně.

  • Správné sušení
  • Před sušením na sušáku i v sušičce je dobré ručníky protřepat, aby se narovnala jejich vlákna.

    Kromě zaručeného špičkového designu i kvality u všech výrobků, které pro vás máme, vám obchod Westwing nabízí i další příjemné výhody nákupu online. Například slevu 750 Kč na nákup za registraci na našich stránkách, 30 dní dlouhou lhůtu pro vrácení zboží, které vám nebude vyhovovat, nebo rychlou dopravu.