Hledat

Květináče

Seřadit
110 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Květináče: vytvořte si doma zelenou oázu s naším květináčem

Jestli něco dokáže spolehlivě potěšit lidské oko, odbourat dlouhodobý stres a zrelaxovat mysl, je to příroda. Ať už jste spíše fanouškem upraveného anglického trávníku s dokonale zastřiženými rostlinami, nebo vás potěší pohled na divokou a nespoutanou přírodu, je to právě zeleň, která má tyto blahodárné účinky. Neboť zelená barva, jak známo, uklidňuje.

Bohužel ale ne všichni máme možnost každý den vyrazit do přírody a kochat se tam. Relaxovat a uklidnit se ale potřebujeme čas od času všichni. Proto lidé začali pěstovat doma rostliny, které ovšem mají také jiné benefity. Interiéru dodávají šmrnc a některé jsou dokonce známé tím, že doma zlepšují kvalitu vzduchu. Pořiďte si závěsný květináč, v němž se bude vašim rostlinám nejen dobře dařit, ale budou působit jako povedený dekorativní prvek v prostoru.

Designové květináče v mnoha vzorech a barvách na Westwing

Sortiment péče o květiny na Westwing vám nabízí širokou škálu produktů. Inspirujte se u nás a z pohodlí domova si prostřednictvím pár kliknutí nechte zaslat třeba:

 • Závěsné květináče a obaly
 • Tento typ je ideálním řešením jak pro pokojové rostliny, tak pro květiny, bylinky a dokonce i některé ovoce a zeleninu na balkoně či terase. Rostlina díky umístění bude mít vždy dostatek přirozeného světla. Nebude tak živořit v rohu u země, ale naopak na ni hezky uvidíte. Kupte si sadu závěsných květináčů v erné nebo zlaté barvě a užívejte si, jak zelené listy převislých rostlin nebo červené plody jahod krásně barevně kontrastují s obalem.

 • Designové a trendy obaly na květináč
 • Nevzhledným plastovým podmiskám pod květináč, ve kterých je vidět hlína vyplavená zaléváním, už dávno odzvonilo. Vyšperkujte svůj domov designovými obaly na květináč podle poslední módy. V závislosti na tom, v jakém stylu je interiér vašeho bytu, si můžete vybrat z nejrůznějších materiálů. Na Westwing naleznete také ručně vyrobené a zdobené obaly v mnoha velikostech.

  Při výběru květináče dbejte především na:

 • Umístění v prostoru
 • Tvar a materiál květináče vybírejte také podle toho, kam jej chcete umístit. Závěsné květináče proto umisťujte tak, aby byly alespoň z jedné strany chráněny před větrem. Sháníte-li květináče na bylinky, máme pro vás vyvýšené modely na nožičkách. Díky tomu se k bylinkám nedostanou vaše domácí zvířata. Zajímavě působí i půlkruhové květináče připevněné ke zdi, ze kterých šlahouny rostlin romanticky visí dolů.

 • Velikost květináče
 • Na Westwing najdete květináče a obaly ve všech možných velikostech. Vyberte si ten pravý podle potřeb dané rostliny a toho, jak rychle roste. Nebo vyberte rovnou celou sadu, která bude působit jako hezká dekorace vašeho domu, balkonu či terasy. Květináče na balkon by měly být o trochu větší, protože rostlinám se na čerstvém vzduchu daří lépe, a proto i rychleji rostou.

 • Materiály
 • Keramické květináče jsou oblíbenou klasikou. Nejen, že dobře tepelně izolují a drží vlhkost, čímž prospívají rostlině, ale také jsou univerzální, co se týče kombinování s dalšími doplňky a dekoracemi v domácnosti. U nás ale zakoupíte i květináče a obaly z méně obvyklých, ale o to zajímavějších materiálů, jako je potažený matný nebo lesklý kov, mořská tráva, kámen, umělá hmota, ocel nebo přírodní vlákno. Bestsellerem posledních let jsou ale bezesporu betonové květináče. Možná kvůli kontrastu hrubého betonu a jemnosti květin.

  Kupte svým zeleným miláčkům designově jedinečné květináče a obaly a rozzařte jimi prostory vašeho domova. Na Westwing seženete trendy a originální kousky. Objednávky nad 800 Kč navíc expresně doručujeme zcela bezplatně.