Hledat

Vonné svíčky

Seřadit
77 Výrobků
Seřadit

Vonné svíčky: provoní váš domov a učiní z něho oázu klidu

Mezi lidmi bychom jen stěží hledali člověka, který nemá rád krásné vůně. Snažíme se jimi obklopovat, jak to jde. Například vyprané ložní prádlo je symbolem svěžesti a čistoty. Stejně tak, jako nám záleží na tom, abychom my, jako lidé, atraktivně voněli svému okolí a tak používáme parfémy. 

Co ale dělat, když se chceme mít přijemnou vůni doma? Jednou z nejlepších možností jsou vonné svíčky, které už chviličku po zapálení začnou uvolňovat vonné esence do ovzduší v jakémkoliv prostoru, kde je to žádoucí. 

Kvalitní vonná svíčka, vyrobená z těch nejkvalitnějších vosků a v designovém zpracování najdete v našem internetovém obchodě Westwing. A navíc za velmi příjemné ceny. Jednotlivě i v sadách po několika kusech na vás v našich skladech čekají desítky značkových kousků. 

Svíčky vonné uvolňují silice postupně do vzduchu, a tím provoní interiér vašeho domova. Zároveň jej ale také obohatí stylovým obalem. Objevte například   sklo, mramor nebo třeba i trochu neobvyklého materiálu, jakým je šedý beton.

Nakupujte vonnou svíčku online na Westwing

Přijďte si k nám vybrat designové svíčky v kvalitním a vzhledově velmi atraktivním provedení z dílen renomovaných celosvětově uznávaných značek. Na výběr máte z desítek příjemných ovocných, květinových, dřevitých a exotických vůní. 

Vonná svíčka ve skle či v jiném nádherném dekorativním obalu je taktéž skvělým drobným dárkem pro vaše blízké. A to k jakékoliv příležitosti od narozenin až po Vánoce. Darovat ji ale můžete samozřejmě i jako pozornost, kterou věnujete jen tak pro radost.

Pokud to, co vašemu interiéru schází k dokonalé atmosféře, je vonná svíčka, pak jste ve Westwing na tom nejlepším místě. V naší nabídce objevíte kvalitní svíčky, také designový nábytek, značkové doplňky a dekorace do vnitřních i venkovních prostor. Expresní doprava, kterou vám přihodíme k objednávce za alespoň 800 Kč bezplatně, je u nás samozřejmostí.  Nakupujte u nás kvalitní vonné svíčky za příjemné ceny!