Hledat

LED svíčky

Seřadit
4 Výrobků
Seřadit

LED svíčky: Objevte designovou LED svíčku do vašeho domu

Led svíčky, které jsou malé, robustní, nízké i vysoké svíčky dokážou neuvěřitelným způsobem pozvednout atmosféru při jakékoliv příležitosti. Pohupující se plamínek a kužel teplého světla totiž působí nejen romantickým, ale také uklidňujícím dojmem. Jsou ale místa a okolnosti, kdy zapalování klasických svíček není z bezpečnostních důvodů doporučeno nebo je zcela zakázáno. 

A právě v tento moment se nabízejí LED svíčky jako dokonalé řešení. Hoření a mihotající světlo totiž imitují tak věrně, že je jen stěží rozeznáte od obyčejných svíček.

Nakupujte svíčky na baterky na Westwing

Pod pojmem LED svíčky si spousta lidí představí malé, mnohdy nehezké a nekvalitně zpracované svíčky na baterky, na které narazíme v každém supermarketu. Nabídka Westwing je ale v této kategorii o mnoho zajímavější, kvalitnější a bohatší na tvary a velikosti, ale především originální design. 

Kromě modelů z umělé hmoty se u nás můžete těšit také na led svíčky z vosku v mnoha barvách. Ty působí velmi elegantně a přirozeně nejen na pohled, ale díky textuře vosku také na dotek. Atmosféru v obývacím pokoji, koupelně nebo ložnici zpříjemní například smetanově bílé voskové válcové svíčky na baterie se třemi knoty a dobou hoření až 350 hodin. U nás je pořídíte jednotlivě i v sadě více kusů.

Jak vybrat kvalitní elektrickou svíčku pro váš domov?

O množství výhod, které má led svíčka oproti té klasické, netřeba více diskutovat. Jak si ale tento doplněk vybrat, aby byl co nejkvalitnější a co nejdéle vám sloužil? Stejně jako například při výběru led světla a lampy nebo jiných doplňků se světelným prvkem, je dobré se zaměřit na několik věcí. 

Kromě toho, že se vám svíčka musí líbit vzhledově a barevně a musí do prostoru dobře esteticky zapadnout také velikostně, se zaměřte i na praktické věci. Zjistěte si proto třeba spotřebu baterií, životnost led žároviček nebo vhodnost umístění konkrétního modelu do venkovního prostředí.

Vykouzlete si doma útulnou atmosféru prostřednictvím romantického světla led svíčky z obchodu Westwing. Vysoká kvalita, zajímavé zpracování a originální design jsou u nás samozřejmostí, stejně jako skvělé ceny. Každá objednávka v minimální hodnotě 800 Kč navíc získá rychlé doručení až k vám domů zcela zdarma.