Hledat

Svícny na čajové svíčky

Seřadit
47 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Svícny na čajové svíčky: pro příjemnou atmosféru

Ve spoustě domácností, kde se nacházejí milovníci pohodové atmosféry, se začátkem podzimu vyndávají keramické domečky na svíčku a také svícny na čajové svíčky, které byly přes léto schované, aby se na ně zbytečně neprášilo. A v ten okamžik oficiálně začíná sezóna pálení čajových svíček, která dosahuje svého vrcholu v období adventu a velmi často končí opět až s příchodem teplého počasí na jaře. 

Svíčky jsou skvělým způsobem, jak vytvořit příjemnou atmosféru, a čajové svíčky jsou v tomto ohledu velmi oblíbené. Můžete je využít v různých situacích a nastaveních. Zde je několik tipů, jak využít čajové svíčky pro vytvoření příjemné atmosféry:

  1. Večerní relaxace: Zapalte několik čajových svíček a umístěte je na stůl poblíž pohovky. Sedněte si, relaxujte a čtěte knihu nebo si poslechněte relaxační hudbu. Světlo svíček vytvoří intimní a uklidňující atmosféru.
  2. Romantická večeře: Při přípravě romantické večeře si nezapomeňte na čajové svíčky. Umístěte je na stůl, na kterém budete jíst, a vytvoříte tak romantickou a intenzivní atmosféru pro společné chvíle.
  3. Koupelový rituál: Pokud si chcete dopřát relaxační koupel, umístěte čajové svíčky kolem vany. Kombinace teplé vody, vůní z koupelových přísad a světla svíček vám pomůže uvolnit se po náročném dni.
  4. Prostor pro meditaci a jógu: Pokud praktikujete meditaci nebo jógu, můžete si vytvořit speciální prostor pro tyto aktivity. Položte podložku na zem, umístěte čajové svíčky kolem a použijte je jako body fokusu při meditaci.
  5. Venkovní setkání: I venku můžete vytvořit příjemnou atmosféru s čajovými svíčkami. Postavte je na stůl nebo kolem venkovního posezení a vytvořte tak romantickou zahradní večeři nebo setkání s přáteli.
  6. Osobní relaxace: Čajové svíčky můžete také používat pro individuální relaxaci. Když se chcete odreagovat nebo jenom užít chvíli sami pro sebe, zapálte si svíčky, položte se do pohodlného místa a prostě si odpočiňte.

Při používání svíček však vždy pamatujte na bezpečnost. Nezapomeňte svíčky nechat nikdy nedohlédnuté, ujistěte se, že jsou umístěny na stabilním povrchu a daleko od hořlavých materiálů. Před spaním nebo opuštěním místnosti vždy svíčky zhasněte.

Jednotlivě nebo v sadě dvou i více kusů si na webových stránkách obchodu Westwing můžete vybrat svícen na čajové svíčky v krásném designu vhodném pro celoroční umístění ve vašem interiéru. Čekají na vás ale samozřejmě i oblíbené tematické kousky vztahující se k období vánočních svátků.  

Nakupujte designový svícen na čajovou svíčku online

Chcete-li letos oživit svou sbírku svícnů o originální kousky, které romantickou atmosféru u vás doma ještě více zpříjemní, prohlédněte si sortiment internetového obchodu Westwing. Najdete v něm také různé sady skleněných svícnů na čajové svíčky vhodné pro každý interiér a každou příležitost.  

Obchod Westwing je domovem značkového nábytku, doplňků a dekorací. Proto ani při výběru svícnů na čajovou svíčku neváhejte, a vyrazte rovnou k nám. 

Každý zákazník, který se nově zaregistruje na webových stránkách Westwing, navíc obdrží slevový voucher v hodnotě 300 Kč. Jistě vás potěší také to, že objednávky v minimální hodnotě 800 Kč od nás získávají dopravu zcela zdarma. Šetřete svůj čas i peníze při online nákupech v obchodě Westwing.