Hledat

Svícny

Seřadit
107 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Svícny: objevte designový svícen do vaší domácnosti

Přemýšlíte, čím ještě podpořit přijemnou a romantickou atmosféru u vás doma tak, aby přímo vybízela k psychické pohodě, relaxu a odpočinku? Teplé mihotající světlo svíček je jasnou volbou pro mnoho lidí. Nezapomeňte ale na to, že svíčky potřebují designové svícny, jenž ještě umocní její pozitivní dopad na uvolněnou náladu v místnosti. 

Elegantně působí svícen na dlouhé svíčky, na kterém vyniknou zejména naše vysoké svíčky. Někteří naopak ocení válcové svíčky, které se v kontrastních barvách perfektně hodí do pokojů zařízených například v minimalistickém stylu. Ať už se do vašeho interiéru hodí svícen jakéhokoliv tvaru či barvy, na Westwing jistě najdete ten pravý! 

Vhodnou pozorností či dárkem, kterou můžete věnovat své kamarádce či jinému člověku, kterého si přejete potěšit, jsou originální skleněné svícny, které vyniknou v každé domácnosti. Během období Vánoc poté oceníte tématické vánoční svícny.

Nakupujte svícny na stůl na Westwing

Pokud máte rádi originální provedení jinak velmi tradičních věcí, pořiďte si v našem e-shopu kovové svícny, které budou krásnou dekorací po celý rok. Svícny na stůl v jakékoliv výšce přinesou svěží vítr do vašeho domova. Proto si pořiďte jeden do jídelny, ale nezapomeňte ani na menší konfereční stolek v obývacím pokoji.

Internetový obchod Westwing vám přináší také dřevěné svícny. které vyniknou zejména v interiéru ve skandinávském stylu. Kvalitní a precizní zpracování našich výrobků v kategorií svícnů, ale i dalších dekorací, doplňků a nábytku, vám garantujeme, stejně jako expresndopravu. 

Tu u nás ve Westwing navíc získá každá objednávka v hodnotě nad 800 Kč zcela bezplatně. Na vrácení zakoupeného zboží vám dáváme neuvěřitelně dlouhou lhůtu v délce 100 dnů.