Hledat

Svíčky

Seřadit
79 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Svíčky: objevte luxusní svíčku pro váš domov

Češi jsou milovníci svíček. S prvním chladným ránem se rozjede takzvaná svíčková sezóna. To je čas, kdy nám atmosféru domova zkrášluje romanticky plápolající plamínek dekorativní svíčky a bytem se line krásná vůně. 

Pro některé z nás ale toto období trvá celý rok. Pravému milovníkovi svíček totiž nezáleží na tom, jestli za okny stojí sněhulák, nebo je venku třicet stupňů. Tu romantiku si prostě dopřeje kdykoliv. Svíčka je zároveň také ideálním dárkem pro naše blízké. 

Nakupujte originální svíčky na Westwing

Sortiment obchodu Westwing se zdá téměř nekonečný. Jistě vás proto neudiví, že v něm najdete také rozdílné kategorii svíček. Pojďme se podívat na konkrétní druhy, kterými si u nás můžete udělat radost.

  • Vonné svíčky

Vonné svíčky začnou ihned uvolňovat vonné esence do ovzduší a provoní vám tak celý domov za chvilku. 

  • LED svíčky

LED svíčky jsou řešením pro prostory, kde svíčka hořet nesmí, nebo to kvůli okolním podmínkám. Můžeme si tak dopřát romantické světlo svíčky třeba i v kanceláři, kde by při použití klasické zapalovací svíčky hrozilo spuštění požárního alarmu.

  • Vysoké svíčky

Vysoké svíčky, se nejčastěji umisťují do svícnů a dokreslují tak romantickou atmosféru hostin už po staletí. Tento typ obvykle nemívá vosk parfémovaný, aby nám vůně svíčky nepřekážela při prožívání vůně jídla.

  • Válcové svíčky

Válcové svíčky jsou skvělou dekorací kdekoliv u vás v bytě. Pokud se navíc jedná o originální svíčky s více knoty, máte také jistotu, že provoní skutečně každý kout vašeho příbytku. 

Jak vybrat vhodnou svíčku do vaší domácnosti?

Zejména vybírejte svíčky vyrobené z kvalitních vosků. Kvalita vosku se pozná podle jeho tvrdosti a tedy také podle doby hoření, kterou výrobce uvádí na etiketě. Pokud máte rádi sklo, objevte také naše svíčky ve skle.

Vykouzlete doma romantický večer a překvapte milovaného člověka večeří nebo relaxační koupelí se svíčkami z Westwing. Poud máte rádi barvy objevte také naše černé svíčky a nebo naopak bílé svíčky. U nás naleznete nejen široký výběr svíček v různých barvách a vůních, ale také rychlé doručení.