Hledat

Lucerny

Seřadit
39 Výrobků
Seřadit

Lucerny: objevte designovou lucernu pro váš domov 

Lucerny patřily k běžnému životu už odpradávna. Jakmile se v dobách, kdy nebyla elektřina zavedena do každé domácnosti, jako je tomu dnes, sešeřilo, rozsvítila se v chalupě svíčka v lucerně a lidem bylo zase o něco lépe. 

A tento příjemný pocit a kouzelná atmosféra jsou důvodem, proč si lidé lucerny do interiérů svých domovů pořizují i v dnešní době, kdy si můžeme kdykoliv a kdekoliv jednoduše rozsvítit. Rozzařte tímto kouzelným prvkem váš domov i vy, a užívejte si pohodovou náladu, kterou světlo do prostoru rozlévá.

Populární obchod s designovým vybavením Westwing vám přináší desítky luceren ve všech stylech, materiálech a barvách. Objevte tak například klasické dřevěné lucerny, které se ihned stanou atraktivním doplňkem do vaší domácnosti. Pokud máte radši jako materiál kov budou pro vás ideální kovové lucerny, které mohou mohou klidně stát samostatně na zemi. Pro milovníky skla máme zase k dispozici skleněné lucerny.

Nakupujte lucernu na svíčku na Westwing

Lucernu na svíčku doporučujeme zakomponovat do výzdoby například v rámci knihovny, konferenčního stolku nebo jakkoliv během tematického předvánočního dekorování oken.

Pokud chcete vykouzlit úsměv na tvářích svých blízkých, můžete jim jako pozornost věnovat v andělsky krásném provedení bílé lucerny v kombinaci bílého kovového rámu a skleněných rytých zdobných výplní. V nabídce máme i kousky, které se svým designem hodí do většiny interiérů jako například stylové černé lucerny

Objevte také led lucernu online

V prostorách, kde z bezpečnostních důvodů není vhodné zapalovat klasickou svíčku, vám se zútulněním atmosféry pomůže LED lucerna. Tedy produkt, který uvnitř ukrývá umělohmotnou svíčku, jež dokáže tak dokonale napodobit mihotání plaménku, že nepoznáte rozdíl od opravdové lucerny.

Také už se nemůžete dočkat toho, až si doma rozsvítíte svou novou lucerničku a zakoukáte se do jejího uklidňujícího světla? Lucerna, jejíž design si zamilujete nejen vy, ale bude jej obdivovat i každá návštěva, na vás už netrpělivě čeká v internetovém obchodě Westwing.